גפני נפגש עם סגן השר מזוז שהצהיר: "אפגש גם עם ליצמן ודרעי"

סגן השר ממשיך להכין את השטח ונפגש עם יו"ר ועדת הכספים, שטרם הבטיח את תמיכת 'דגל' • טוען ל'כל הזמן' כי המועמדת עינת קליש רותם תסיר מועמדותה • גפני: "נבחר במי שיהיה לו את הסיכוי הטוב. נסלק את יונה יהב מהתפקיד שלו"

סגן השר ירון מזוז
סגן השר ירון מזוז
>> בעל עסק? לחץ כאן לבניית אתר אינטרנט בחינם!

בעוד ל'דגל התורה' ברור כי לא מצביעיה יתמכו בראש העירייה יונה יהב לראשות העיר, ב'אגודת ישראל' וש"ס לא אמרו את המילה האחרונה ומיעטו להתבטא בנושא. ל'כל הזמן' נודע כי במפלגת 'דגל התורה' שוקדים במרץ להביא לתמיכה חרדית אחידה במועמד נגדי שיוצב מול יונה יהב, כחלק מהמאמצים נפגש המועמד סגן השר ירון מזוז עם יו"ר 'דגל התורה' ח"כ משה גפני בלשכתו בכנסת בירושלים.

סגן השר מזוז אמר בשיחה עם 'כל הזמן': "הייתה פגישה טובה עם גפני, מקווה שיקבלו את ההחלטה לבחור בי, אני אשב עם כל נציגי המפלגות – השרים אריה דרעי ויעקב ליצמן ואציג תמיכה חרדית מלאה במועמדותי".

ראוי לציין כי במהלך השנתיים האחרונות בהן נאבקה מפלגת 'דגל התורה' ביונה יהב היא לא זכתה כמעט לתמיכה מהשר יעקב ליצמן, כך שיצירת חזית אחידה במועמד משותף תהיה מלאכה קשה.

לעומת זאת, נראה כי בש"ס מיישרים קו עם 'דגל התורה'. בכיר במפלגה אמר השבוע ל'כל הזמן' כי אין הבטחה לתמיכה באף מועמד בשלב זה, אך הם היו מצפים ליותר מיהב בקדנציה הנוכחית. לדברי מזוז, המועמדת עינת קליש רותם, המשמשת כחברת מועצה והודיעה כי תתמודד לראשות העיר, תסיר את מועמדותה בחודשים הקרובים.

בשיחה עם 'כל הזמן' מבהיר מזוז כי הוא אינו מתמודד רק מטעם מפלגת הליכוד: "אני יליד חיפה, ואגיע להבנות עם הערבים, החרדים והחילונים, הגיע הזמן להגיד תודה ליונה יהב ולבחור בירון מזוז".

ח"כ משה גפני אמר על הבחירות בחיפה: "יונה יהב כשל לחלוטין בתפקידו כראש עיר. אנחנו בוחנים את התמיכה ביתר המועמדים, אני חבר של ירון מזוז וישבתי אתו. נבחר במי שיהיה לו את הסיכוי הטוב. נסלק את יונה יהב מהתפקיד שלו".

תגובה אחת
  1. לפי שביעות הרצון של הציבור החסידי בחיפה והשת"פ שלו עם ראש העיר הנוכחי- אין סיכוי שיבחרו במישהו אחר.

השארת תגובה