בוגי יעלון: ראש הממשלה צריך להתפטר היום

שר הביטחון לשעבר התייחס להתפתחויות בחקירות ראש הממשלה ואמר, כי "מבחינה ציבורית ראש הממשלה צריך להתפטר היום, מיד!"

בוגי יעלון | צילום: יוסי זליגר
בוגי יעלון | צילום: יוסי זליגר

שר הביטחון לשעבר ואיש הליכוד משה בוגי יעלון, התייחס בכנס בנתניה להתפתחויות בחקירת ראש הממשלה בנימין נתניהו ואמר כי "מבחינה ציבורית ראש הממשלה צריך להתפטר היום, מיד!".

"אנשים לא מבינים עד כמה השחיתות פוגעת בכל אחד מאיתנו. תחשבו מה ניתן היה לעשות עם שני מיליארד אירו במקום ללכת על עסקת כלי שייט שאין צורך בהם. ישנו חוסר אמון בהנהגה. אם השיקולים למעלה הם לא נקיים, אני לא בטוח שאין לכך השפעה גם על הגיוס לצה״ל. הגיע הזמן שיהיה פה ראש ממשלה שאין על מה לחקור אותו. אני אומר בצער שאנחנו נהיינו מדינה שהושחתה על ידי פוליטיקאים".

כמו כן התייחס יעלון לתקיפה בסוף השבוע האחרון בסוריה, שמיוחסת לישראל ואמר כי "אינני יודע מי תקף, אבל מי שתקף עשה שירות מצוין למדינת ישראל. נוצר איום חדש שהוא תוצאה של הבנה בין ארה"ב לרוסיה. חשוב שנמשיך לא להתערב בלחימה בסוריה, אך שנקפיד לשמור על האינטרסים הביטחוניים שלנו ונגן על עצמנו בכוחות עצמנו. הרוסים, גם אם הם חושבים שאנחנו תקפנו, לא אומרים מילה. יש קו חם בין מערכות הביטחון שלנו ויש הבנות של אנחנו לא נפריע לכם ואתם אל תפריעו לנו. אני לא רואה חשש להסלמה אבל צריך לעשות כל הזמן הערכת מצב. הלחימה עוד לא הסתיימה, היא תימשך עוד זמן רב".

השארת תגובה