שיטות לניקוי שטיחים

אם יש לכם כתמים על השטיח ואתם מעוניינים לנקות אותם ישנם כמובן שיטות ביתיות יעילות. מסטיק ניתן לנקות באמצעות קרח, כמות גדולה של קרח על השטיח והקפאת המקום

שטיח
שטיח
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

אם יש לכם שטיחים ואתם מעוניינים לנקות אותם אפשר לנקות כל שטיח באופן עצמאי. השיטות הרגילות כוללות את חובט השטיחים הישן והטוב למי שעדיין מעוניין בנוסטלגיה מהעבר אך כמובן שהשיטה היעילה ביותר היום היא שואב האבק. בעקבות התפתחויות טכנולוגיות מתקדמות ניתן לבצע שאיבה אפקטיבית של כל האבק כולל ניקיון יסודי. ישנם מקרים שבהם ניקיון באמצעות שואב אבק או ניקוי יסודי בבית הכולל שטיפה אינם יעילים ובמקרים שבהם מדובר בשטיחים יקרים ועדינים טיפול לא מתאים יכול לגרום נזק רב. בשוק קיימות עשרות חברות המכריזות על עצמן שהן הטובות ביותר ומציעות לכם את השירותים שלהם. כיצד תדעו במי לבחור מתוך כל ההיצע הרב של החברות ועל מי מהן אתם יכולים לסמוך? טופ שטיחים הוא פורטל יעיל ואפקטיבי שיכול בהחלט לעזור לכם עם הבחירה הנכונה.

טופ שטיחים שיטת הצעת המחירים

טופ שטיחים עובדים בשיטה של הצעת מחירים. אתם שולחים לנו את הפרטים שלכם ואנחנו נשלח לכם בתמורה שלוש הצעות מחיר אטרקטיביות במיוחד עבורכם. השירות שלנו כולל את הנדרש בתחום וכל החברות העובדות איתנו נבחרו בקפידה. היתרון הגדול שלנו שאנחנו באים עד לבית הלקוח. בעולם העמוס של ימינו אין לאנשים זמן לבצע את ההובלה וההחזרה של השטיח. בדיוק בשביל זה אנחנו מציעים לכם שירות איכותי ומקצועי המגיע עד אליכם הביתה. חברה מקצועית יודעת איך להשתמש בחומרי ניקיון מתאימים עבור סוג השטיח. ישנם כתמים עיקשים כתוצאה של ארוחה שהלכה רחוק מדי ויש לדעת איך לטפל בהם כהלכה. כל טיפול מצריך ידע ומומחיות ואנשי מקצוע שיודעים בדיוק מה יכול להיות יעיל עבור שטיחים מסוג מסוים, בקרו באתר טופ שטיחים והזמינו שירות: http://www.top-carpets.co.il

כל השיטות המקצועיות לניקוי שטיחים

אם יש לכם כתמים על השטיח ואתם מעוניינים לנקות אותם ישנם כמובן שיטות ביתיות יעילות. מסטיק ניתן לנקות באמצעות קרח, כמות גדולה של קרח על השטיח והקפאת המקום. כתמי שתן של בעלי חיים או ילדים או כתמי קיא ניתן לנקות באמצעות תמיסות ניקוי עם חומץ בשילוב של אבקות כביסה או נוזל מיוחד לכלים. לאחר ניקוי של הכתם עם מטלית לחה ניתן באמצעות מאוורר או מייבש שיער לייבש את המקום. הכל טוב ויפה אבל ישנם כתמים עקשניים שרק ניקוי מקצועי יכול להועיל עבורם. ישנם גם שטיחים מאוד יקרים בעבודת יד והם עדינים מאוד ועדיף לא לנסות לנקות אותם לבד. בדיוק בשביל זה אתם צריכים חברה מקצועית לניקוי שטיחים שיודעת את כל השיטות המקצועיות ויכולה לספק לכם שירות מצוין ואיכותי.

טופ שטיחים כל השירותים הנדרשים

טופ שטיחים הוא פורטל המספק שירות מקצועי ואישי בכל רחבי הארץ. מעבר לשירות של ניקוי שטיחים יש לנו עוד דברים רבים נוספים. ניקוי וילונות, מזרונים, ריפודים, ניקוי מיוחד של שטיחים מקיר לקיר עבור בתי עסק ומשרדים ובתים פרטיים, ניקוי ספות מבד ומעור.  כל החברות שעובדות איתנו הן בעלות ניסיון מקצועי רב ויש להן הסמכה מתאימה ושירות מעולה עבור הלקוח. חשבו לנו ביותר שכל מי שעובד איתנו ידע לתת שירות מקצועי בנימה אישית עם מתן תשובה הולמת לכל שאלה של הלקוח.

 

 

 

השארת תגובה