משלוח חבילות ב-9.90 • E-POST עושה מהפכה בעולם השילוח

חברת E-POST תציע לאתרי סחר אלקטרוני שירות הפצת חבילות לנקודות חלוקה ולוקרים אוטומטיים בפריסה ארצית – במחיר של -9.90 ₪ בלבד

תמונת לוקר
תמונת לוקר
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

חברת השילוח E-post תציע, לראשונה בישראל, אלטרנטיבה זולה יותר משירותי דואר ישראל ותאפשר ללקוחותיה אפשרויות שילוח מתקדמות מאתרי הסחר לכ 350 נק' חלוקה ולוקרים בפריסה ארצית.

חברת E-post, המתמחה בהפצת חבילות מאתריE-commerce ללוקרים אוטומטיים ולנקודות חלוקה בפריסה ארצית, מכריזה על מהפכת מחירים בשוק השליחויות. במסגרתה, תאפשר לבעלי אתרי מסחר אלקטרוני ליהנות משירותי הפצה מתקדמים לכל הארץ במחיר של 9.90 ₪ בלבד, לכל חבילה עד למשקל 5 ק"ג ועד לגודל של 30X30X30.

כיום, מחירי השילוח של דואר ישראל וחברות שילוח פרטיות אחרות נעים בין 12₪ ל-30₪ ואף יותר מזה, תלוי בסוג השירות, במשקל החבילה ובגודלה, כאשר לקהל הצרכנים עומדות שתי אפשרויות נפוצות לקבל את מוצריהם: שילוח עד לבית הלקוח, במחיר ממוצע של 29₪ לחבילה ושילוח בדואר רשום, במחיר ממוצע של 15₪.

בניגוד למקובל היום בשירותי ה- LAST MILE באירופה ובארה"ב, מחירי שרשרת הלוגיסטיקה והשילוח בישראל משמעותיים ומכבידים מאוד על בעלי האתרים, שמצדם מגלגלים את תשלום ההפצה אל הלקוחות במחיר מינימום להזמנה או בתשלום עבור המשלוח.

על מנת לקבל את הפריטים שהוזמנו, צרכני הקצה צריכים כיום להתמודד עם בירוקרטיה מסורבלת ועם זמני המתנה ארוכים עד להגעת החבילה לאחד מסניפי הדואר ובסניפים עצמם ובהמתנה ממושכת לשליח שיגיע לביתם, לרוב על חשבון שעות העבודה.

חברת E-post מציעה ללקוחותיה מחיר אחיד ונמוך של 9.90 ₪ בלבד אשר יאפשר לצרכני הקצה לאסוף את הפריטים שהוזמנו באינטרנט, מנקודות חלוקה ומלוקרים אוטומטיים, לפי בחירתם, בזמנם הפנוי, ללא תלות בזמני פעילות השליחים ובסמוך למקום מגוריהם ועבודתם. בנוסף, החברה השיקה מערכת טכנולוגית מתקדמת המאפשרת לבחור את נקודת החלוקה כבר בזמן הרכישה תוך יכולת מעקב און-ליין אחר החבילה לאורך כל שלבי ההזמנה.

כחלק משירותי החברה, לקוחות הקצה יוכלו גם להחזיר פריטים בחזרה אל אתרי הסחר באותו האופן שבו קיבלו את המוצרים. חברת E-post משמשת כחברת ההפצה הבלעדית של ASOS בישראל והינה חברת הבת של חברת HFD שליחויות ולוגיסטיקה, מהחברות ההפצה המובילות בישראל מעל 20 שנה.

מנכ"ל E-post, יניב בן טובים: "אנו נרגשים להשיק את המחיר הזול בישראל ובכך להביא בשורה של ממש אל קהל הצרכנים בישראל בכל הקשור לעולם ה-E-commerce. המחיר החדש יטיב הן עם הצרכנים והן עם אתרי ה-E-commerce. מהיום, כל אתרי הסחר האלקטרוני, גדולים וקטנים כאחד, יוכלו להעניק ללקוחותיהם חווית שירות מדהימה לאורך כל שרשרת אספקת המוצר וזאת במחיר הזול בישראל – רק 9.90 ₪ למשלוח. לא עוד לקוחות העומדים בתורי ענק ולא עוד בזבוז של זמן מיותר. E-post מחזירה את לקוחות הקצה למרכז."

תגובה אחת
  1. חברה עם שירות מזלזל הן בלקוח והם בחברה שעובדת מולם. הנציגים מתייחסים לכולם כמו הפרעה והם אף פעם לא עומדים בזמני המשלוח. בזיון של חברה ומגיע להם לפשוט רגל.

השארת תגובה