נתניה: סגן ראש העיר בחקירות, בצאנז מחפשים נציג חדש

נוסף על החקירה הקודמת בפרשה הקשורה לראשת העיר פיירברג, נעצר שר ונחקר בפרשה נוספת  עורכי דינו: "מעולם לא קיבל שוחד"  בצאנז מבינים: צריך למצוא מחליף ראוי

שמעון שר. צילום: עידן אבני רשת ב'
שמעון שר. צילום: עידן אבני רשת ב'
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

שמעון שר, סגן ראש עיריית נתניה מסיעת 'גל' (יהדות התורה) נעצר השבוע ונלקח לחקירה ביחידת להב 433 בחשד לביצוע עבירות שוחד, מרמה והפרת אמונים במסגרת תפקידו. בלשי היחידה ערכו חיפוש בביתו על-מנת לתפוס מסמכים הקושרים אותו לעבירות המיוחסות.

החשד הוא שבהיותו יו"ר הוועדה לתכנון ובנייה בעיר, הוא קידם פרויקטים עבור קבלנים ואנשי עסקים בתמורה לקבלת טובות הנאה ושוחד. אין מדובר בחלק מהחקירה הקודמת בנתניה, במסגרתה נעצרה ראשת העיר מרים פיירברג, אלא מדובר בחקירה חדשה.

על פי הדיווח בסוף השבוע, המשטרה גייסה עד מדינה בחקירה שמתנהלת נגדו. החקירה נגדו התנהלה במשך מספר חודשים, והשבוע הפכה לגלויה. לפני תשע שנים נפתחה נגד שר חקירה ביחידה הארצית לחקירות הונאה בחשד שקיבל שוחד, אך היא נסגרה לאחר שנתיים בהיעדר ראיות מספיקות.

עורכי הדין עמית חדד ואושר רובינגר ממשרדו של ד"ר יעקב וינרוט, מסרו בתגובה: "במשך כל חייו הבוגרים משמש שר כאיש ציבור מתוך תחושת שליחות אמיתית, כשטובת הציבור – ורק היא – מנחה אותו. שר מעולם לא קיבל שוחד, ואנו בטוחים שהדברים יתבררו בימים הקרובים".

בחסידות צאנז המונים מאות משפחות בעיר ומחזיקים באחת הקהילות הגדולות בנתניה, מחשבים מסלול מחדש. להם כבר ברור כי שר לא יכהן פעם נוספת בתפקיד בעירייה, בצאנז מעלים שמות כאלה ואחרים שיכולים לרשת את שר בקדנציה הבאה, על פי הערכות כחלק מהכנסת שמות צעירים רעננים במקומות רבים ברשימת 'יהדות התורה', גם בצאנז ישבצו בתפקיד דמות צעירה מתוך החסידות.

תגובה אחת
  1. ש.ב. הוא המועמד המוביל

השארת תגובה