לבשל מהנייד • האפליקציות שיעזרו לכם לבשל כמו שף מקצועי

סדר במחלקת הפירות והירקות בסופר • העוזר המושלם למטבח • לבשל מספר מנות במקביל • מה ניתן להכין רק עם מה שיש לכם בבית? •

teka_לבשל מהנייד האפליקציות שיעזרו לכם לבשל כמו שף מקצועי
teka_לבשל מהנייד האפליקציות שיעזרו לכם לבשל כמו שף מקצועי
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

בעקבות עליית טרנד הבריאות ותוכניות הבישול ברחבי העולם, המטבח הפך למקום פופולרי מצמיד וכל אחד כמעט מנסה את מזלו בין כתליו. לקראת עונת בישולי החגים אם גם אתם מרגישים כי חסר לכם קצת עזרה מקצועית, אבל אתם מתביישים לבקש, אסי ארביב מבעלי קבוצת קלינטון יבואני Teka מציג את האפליקציות שילוו אתכם במהלך הבישול וידאגו שתצלחו אותו בגבורה ואף שיצא לכם מנה ראויה למאכל

PerfectProduce – הירקן הסלולרי שלכם

Perfect Produce עושה לכם סדר במחלקת הפירות והירקות בסופר. בעזרתה תוכלו לקבל ערכים תזונתיים של כל פרי וירק, מדריך לזיהוי פרי או ירק טריים, ומתכונים מיוחדים לכל סוג ירק או פרי. אפליקציה זו היא הדרך המושלמת להתחיל לאכול יותר ירקות ופירות.

זמין גם באנדרואיד וגם באייפון:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sparkpeople.android.produce&hl=en

https://itunes.apple.com/us/app/perfect-produce-by-sparkpeople/id427975348?mt=8

Food Dictionary – מילון המזון

כיום האינטרנט מאפשר לנו למצוא מתכונים מכל תרבות או מדינה בעולם ובכלל גלובליזציה אנחנו גם יכולים להשיג כמעט כל סוג של חומר גלם שקיים באותם מתכונים. הבעיה מתחילה כשאנחנו אפילו לא מכירים סוג מסוים של חומר גלם מכיוון שמעולם לא שמענו עליו. אפליקציית Food Dictionary היא המילון החדש שלכם לכל מה שקשור למטבח. היא מכילה למעלה מ-2,000 ערכים, כולל תבלינים, סוגי דגים, בשרים,פירות, ירקות, דגנים וכו'. בנוסף מספקת האפליקציה ערך תזונתי לכל סוג מזון. מהיום אין צורך לוותר על מתכון רק כי לא הכרתם את אחד הרכיבים.

זמין גם באנדרואיד וגם באייפון:

https://play.google.com/store/apps/details?id=in.justcooking.dictionary

https://itunes.apple.com/us/app/foodict-gourmet-food-dictionary/id326879693?mt=8

Escoffier Cook’sCompanion – ארגז כלים דיגיטלי למטבח

Escoffier Cook’sCompanion היא העוזר המושלם למטבח. בעזרתה תוכלו לדעת על כל מגוון כלי המטבח השונים הקיימים בשוק ועל רשימת מצרכים שונים שפחות מוכרים לצרכן הממוצע. בנוסף ישנם כלים שימושים באפליקציה כגון פיצ'ר המרה שמאפשר לכם להמיר יחידות מדידה שונות בקלות, כך שאם מתכון מסוים מציג יחידות מדידה ממדינה אחרת, תוכלו לדעת בוודאות את הכמות המדויקת לשים מכל מרכיב. מדובר באפליקציה פשוטה ושימושית, שלא תזכרו איך הסתדרתם בלעדיה.

האפליקציה זמינה לאפסטור בלבד:

https://itunes.apple.com/us/app/escoffier-cooks-companion/id572412557?mt=8

Thyme – שעון עזר לכל מנה

כל מי שמנסה לבשל מספר מנות במקביל מכיר את הקושי בלשים לב לזמן ההכנה שלכל מנה ולנסות לשים לבה מתי יש להוציא כל מנה בזמן לפני שתישרף. אפליקציית Thyme היא מאוד פשוטה ומכילה פיצ'ר אחד בודד, אך אחד מאוד שימושי. האפליקציה מסוגלת לשמור מספר טיימרים במקביל, לפי מספר המנות שאתם מבשלים,וכשטיימר מסוים מסתיים, היא מתריעה על כך. היתרון הגדול של האפליקציה הוא הפשטות שלה והממשק הנקי והנוח.

זמין גם באנדרואיד וגם באייפון:

https://itunes.apple.com/gb/app/thyme-kitchen-timer-for-your/id771737226?mt=8

https://play.google.com/store/apps/details?id=no.hyper.thyme&hl=en

Recipes by Ingredients

הצעד המקדים ואחד הכי חשובים בבישול הוא לוודא שיש לכם את כל המצרכים הדרושים להכנת הארוחה המבוקשת. אולם, במקרים רבים לא הספקתם לעבור בסופר ונתקעתם רק עם המצרכים שיש לכם במקרר ובמזווה. אז מה ניתן להכין רק עם מה שיש לכם בבית? אפליקציית Recipes by Ingredients נועדה לעזור לכם במצבים כאלו. כל מה שצריך לעשות הוא להכניס את כל המצרכים שיש לכם בבית והאפליקציה תציג לכם מבחר מנות שניתן להכין בעזרתם. האפליקציה גם יודעת להתחשב באלרגיות מסוימות ואף להציג מנות ללא גלוטן. אפליקציה נהדרת למי שלא אוהב לתכנן מראש ומוצא את עצמו נתקע עם רשימת מצרכים רנדומלית.

זמין גם באנדרואיד וגם באייפון:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.abMobile.recipebyingredient&hl=en

https://itunes.apple.com/il/app/recipes-by-ingredients/id605509474?mt=8

 

באדיבות: אסי ארביב מבעלי קבוצת קלינטון יבואני Teka

השארת תגובה