נתניהו נפגש עם קושנר וגרינלבט: "ההתקדמות לשלום – בהישג ידינו"

בפתח פגישתם של המשלחת האמריקנית אמר קושנר, כי "בממשל מרוצים ממאצי ישראל לנהוג בצורה מתחשבת מול הפלסטינים" – בהמשך צפויה המשלחת לצאת לרמאללה

פגישת ראש הממשלה בנימין נתניהו עם ג'ארד קושנר. צילום עמוס בן גרשום לעמ (2)
פגישת ראש הממשלה בנימין נתניהו עם ג'ארד קושנר. צילום עמוס בן גרשום לעמ (2)
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

ראש הממשלה נתניהו נפגש לפני הצהריים עם המשלחת האמריקנית שנחתה הלילה בישראל, ובהם חתנו של הנשיא ג'ארד קושנר והשליח המיוחד ג'ייסון גרינבלט.

בפתח הפגישה אמר ראש הממשלה לקושנר, כי הוא שמח לראותו שוב והביע תקווה שהמאמץ האמריקני להניע את תהליך השלום יישא פרי. "יש לנו דברים רבים לדון בהם: כיצד לקדם שלום, יציבות, ביטחון ושגשוג באזורנו, ואני חושב שכולם בהישג ידינו", אמר ראש הממשלה.

"אני שמח לראות אותך ואת המאמצים שאתה מוביל בשם הנשיא, עם ג'ייסון וחברי הצוות. אני סבור שזה משקף את הברית החזקה בינינו והיעדים החשובים שמנחים אותנו", ציין נתניהו.

בהמשך נטל קושנר את רשות הדיבור והחמיא לראש הממשלה, "אנו מעריכים מאוד את הצוות שלך ואת ההתקדמות שהם השיגו. הנשיא מחוייב למציאת פתרון שיביא לשגשוג ולשלום לכל העמים באזור, ואנו מעריכים מאוד את מאמציו של ראש הממשלה ושל צוותו לעסוק בכך בצורה מחושבת ומתחשבת כפי שביקש הנשיא", אמר.

"יחסי ישראל-ארה"ב חזקים מתמיד ואנו מודים לראש הממשלה נתניהו על מנהיגותו ועל השותפות", הוסיף קושנר.

יצוין, כי בסיום הפגישה עם ראש הממשלה צפויה המשלחת לצאת לכיוון רמאללה ולהיפגש עם יושב ראש הרשות הפלסטינית אבו מאזן.

יצוין, כי הפלסטינים הודיעו בימים האחרונים כי הם פסימיים לגבי אפשרות של קידום תהליך השלום והאשימו כי האמריקנים הופכים עצמם ל'מתווך עוין' מאחר ועמדתם מוטה לצד ישראל.

בכיר באש"ף אמר היום לקראת קיום הפגישה, כי "מדובר בבזבוז זמן מאחר ואנחנו לא רואים באופק שום סוג של הצהרה או הכרזה ברורה של המשלחת האמריקנית שאיכשהו מתקרבת לעמדות ולדרישות שהצגנו".

תגובה אחת
  1. "שיחות השלום" – עם מי ?? ומתי??? עם מחבלים ותומכיהם????

השארת תגובה