ציון לשבח של חבר מועצת העיר ירושלים למנכ"ל פנגו

חבר מועצת העיר ירושלים הרב פיני עזרא שיבח את פנגו על התאמתה המושלמת והנגשת מגוון השירותים גם לציבור הנהגים החרדי • בפגישה עם מנכ"ל פנגו רועי אלבז הוצגו נתונים על עליה משמעותית בכמות המשתמשים בפנגו בירושלים וסוכם על העמקת שיתוף הפעולה

מנכ"ל פנגו רועי אלבז וחבר מועצת העיר ירושלים פיני עזרא
מנכ"ל פנגו רועי אלבז וחבר מועצת העיר ירושלים פיני עזרא
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

מנכ"ל פנגו מר רועי אלבז נפגש עם חבר מועצת עיריית ירושלים הרב פיני עזרא ודן עמו בהיערכות לקראת הסרת המדחנים בעיר ירושלים. במהלך הפגישה הציג מר רועי אלבז את התפתחותה של חברת פנגו בשנים האחרונות, את התאמתה המושלמת והנגשת מגוון השירותים גם לציבור הנהגים החרדי.

בפגישה הוצגו נתוני פנגו לפיהם קיימת עליה משמעותית בכמות המשתמשים בפנגו בארץ בכלל ובירושלים ובני ברק בפרט. כמו כן הודגשה פעילותה של פנגו להעמקת ההסברה בקרב תושבי העיר ירושלים ומבקריה. פנגו ערכה פעילות הסברה ממושכת בירושלים בה הוצגו לציבור הנהגים אופני השימוש, חולקו חומרי מידע וניתנו תשובות לשאלות השונות שהעלו ציבור הנהגים במגזר החרדי .

הובהר כי חברת 'פנגו' מציעה את שירותיה למחזיקי כל הטלפונים בהם גם הניידים הכשרים אשר יכולים להצטרף ללא עלות ולהשתמש בפנגו ולהפעיל את החניה הסלולארית באמצעות שיחת טלפון בחיוג לכוכבית 4500. המחזיקים באישור רבותיהם לצורכי פרנסה טלפון חכם כשר יכולים להוריד את האפליקציה הכשרה של פנגו. האפליקציה פעילה בכל המכשירים המוגנים לצרכי פרנסה ובהם בחברות נתיב, הדרן, עסקן, רימון, אתרוג ועוד. המחזיקים בנייד חכם כשר אשר אינו תומך בקבלת sms, יוכל להוריד את האפליקציה ולקבל את קוד האימות טלפונית.

בפגישה ציין מנכ"ל פנגו את שיתוף הפעולה רב השנים עם עיריית ירושלים והעמקת קמפיין ההסברה לנהגים במגזר החרדי בעקבות הסרת המדחנים ברשויות מקומיות שונות ובהן בירושלים. עוד הוא ציין כי גם ציבור התיירים בירושלים יכולים להשתמש בשירותי פנגו וזאת באמצעות כל סים ישראלי.

הרב פיני עזרא ציין לשבח את פנגו על הפעילות ואמר "סיירתי בשטח וראיתי קמפיין ירושלמי ממוקד. פנגו היא חברה וותיקה בעלת תודעת שירות גבוהה ואני שמח על פעילותה בעיר".

רועי אלבז, מנכ"ל פנגו ציין כי "בשנים האחרונות מספר כלי הרכב נטו שעולה על כבישי ישראל הולך וגדל, מה שמביא לעלייה חדה בדרישה לחניה במרכזי הערים. את המגמה הזו אפשר לראות בערים גדולות כמו ירושלים שהופכות למרכזיות יותר ויותר. השקנו את 'צייד החניה' לפני כשנה כדי לענות על הצורך הזה שבחיפוש חניה".

לאלה המצוידים בטלפון חכם מסוג אנדרואיד יש אפשרות להשתמש בפיצ'ר "צייד החניה" של פנגו אשר מייעל את הליך חיפוש החניה ומוזיל את העלות שלה. הנהגים יכולים להקליד את כתובת היעד של המקום אליו רוצים להגיע ואז לבחור מבין אפשרויות החניה את המתאימה והמשתלמת ביותר עבורם. "צייד החניה" ממפה עבור הנהג את כל אפשרויות החניה באזור, כולל מקומות חניה פנויים בכחול לבן, בחניונים וגם במקומות פטורים מתשלום.

השארת תגובה