יוזמה של שגשוג: 200 בעלי עסקים השתתפו ב"כנס בעלי העסקים בביתר"

תחת הסיסמה "עסקי עירך קודמים" נערך באולם האודיטוריום העירוני בביתר כנס עסקים ענק ומושקע, שמטרתו קידום העסקים בעיר • לצד הרצאות מומחים השתתפו הנוכחים בדיונים בשורת נושאים: שיווק בעידן הנוכחי, פרסום מיטבי וניהול מכירות נכון • ראש העיר רובינשטיין הכריז בכנס על שורת יוזמות לטובת בעלי העסקים בעיר *פורום בעלי העסקים: זהו צעד חשוב בדרך לשגשוג העסקים בביתר

ראש העיר מאיר רובינשטיין
ראש העיר מאיר רובינשטיין
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

נרתמים לעזרת בעלי העסקים: למעלה מ-200 בעלי עסקים מביתר עילית השתתפו ביום עיון מקצועי, ראשון בסדרה, שנערך עבור בעלי העסקים בעיר, כחלק מתכנית לחיזוק העסקים בעיר.

יום העיון נערך ע"י לשכת ראש העיר בשיתוף פורום בעלי העסקים, והוא שלב ראשון בשורת מהלכים רחבי היקף לחיזוק העסקים בעיר ולהגברת הקניות ע"י התושבים בתוככי העיר, תחת הסיסמה "עסקי עירך קודמים".

"מחזקים את העסקים – קניות עושים רק בביתר עילית", זו הקריאה שמובילה את היוזמה, שמטרתה חיזוק העסקים בעיר, דבר שיביא לא רק חוסן כלכלי לעסקים, אלא גם יוביל להגברת אפשרויות התעסוקה בעיר, שהרי עסק משגשג ומתפתח, יכול לקלוט עובדים נוספים.

יום עיון מרתק

מעל מ-200 משתתפים נרשמו והשתתפו ביום העיון. הם זכו לשמוע הרצאות מקיפות בידי בעלי מקצוע – בדרכים למקסום תקציב הפרסום של העסק, הרצאה מרתקת בנושאי שימור לקוחות מפי היועץ העסקי מיכה שולם, והדרכה בנושא עיצוב החנות, ע"י מר אמנון אפלבוים, מומחה לעיצוב ומיתוג חנויות. כמו"כ נשא דברים חיים רובינפלד יו"ר וועדת תעסוקה בעירייה.

בנוסף, נערך פאנל מרתק עם פרסומאים ואנשי שיווק, בהשתתפותם של משה דץ סמנכ"ל לקוחות בפרסום אפיקים, קיוי הס סמנ"כל הקריאייטיב בפרסום שחור לבן, צביקה לינצר מו"ל העיתון המקומי 'גל ביתר' ו'לעניין' בירושלים, ישראל פכטר חבר מועצת העיר, המנהל משרד יחסי ציבור. את האירוע והפאנל הנחה משה גלסנר.

המשתתפים הופתעו להגיע לאולם שהוכן בהשקעה רבה. כל משתתף זכה למתנות, ומעבר לכיבוד המושקע זכו המשתפים גם לארוחת ערב ולהשתתפות בהגרלות על מוצרי חשמל.

הפקת הכנס שנערך באודיטוריום העירוני בוצעה בהשקעה רבה ע"י חברת 'טיפ הפקות' של ר' מרדכי רבינוביץ. מיתוג ועיצוב הכנס בוצע ע"י סטודיו לעיצוב 'ארטופ' מביתר עילית, ומי שעמל וריכז את הפעילות הוא יו"ר פורום העסקים העירוני אברהם ויספיש, שהוא גם מו"ל העיתון 'שערים', ובין אלו שעמלו על הערב היו גם האסטרטג התקשורתי חיים קליגר, משפחת הרשקופ, קייטרינג סטאריק, גבי הורן, ירח ברנשטיין, וכמובן לשכת ראש העיר בראשות רמ"ט רה"ע יהודה דייטש, שיזמה והפיקה את הכנס.

בשורות לעסקים

ראש העיר מאיר רובינשטיין שפתח את הכנס, סקר בפני מאות בעלי העסקים את שורת הצעדים שמתכוונת העירייה לעשות למען בעלי העסקים: "הדבר הראשון הוא הוראה שנתנו לאנשי הרכש בעירייה, לבצע את כל הרכש הניתן מעסקים בתחומי העיר. קודם כל לקחת הצעות מחיר מתושבי העיר.

"הדבר השני שאנו רוצים לעשות, הוא הקמת קרן הלוואות מקומית לעסקים בעיר. לצורך כך יצרנו קשר עם כמה גורמים. אנחנו ננסה לעשות את זה בשילוב יחד איתם, כשכל אחד יתרום את חלקו. אני מקווה שזה יוכל לצאת בפועל כבר בהקדם.
"דבר נוסף שאנו רוצים להכריז עליו, הוא ה"בלאק פריידי" של ביתר. יום מכירות מיוחד בהנחות גדולות. אנו נסייע בפרסום היום הזה, שיהיה בעז"ה בחודש אלול לקראת החגים, ויהיה מנוף לתנופת קניות בעיר".

רובינשטיין גם אמר, כי העירייה מתכוונת לבדוק האם הנפקת כרטיס תושב תיטיב עם העסקים המקומיים, ובאם כן – העירייה תבצע זאת.

כמו"כ בישר רה"ע, כי ביתר צפויה לחזור בקרוב לאזור עדיפות לאומית א', דבר שיסייע לתושבים ולעסקים במגוון דרכים, כמו הטבות במס, השתתפות בגנים ומעונות ועוד. וכן הזכיר את רצון העירייה לקדם את יוזמת משרד הפריפריה לפתוח 'סנטר' משרדים בזול.

השארת תגובה