בצהריי השבת וללא מגנומטר – (עוד) פיגוע דקירה בירושלים

עוד פיגוע בבירה ואפילו ללא אמתלת המגנומטרים . אחד לא נפגע ושני נפצע קל . אזרחים וכוחות הביטחון לכדו את המחבלת ללא פגע

הסכין מהפיגוע. צילום דוברות המשטרה
הסכין מהפיגוע. צילום דוברות המשטרה

בצהריי שבת, כ-20 דק' (לערך) לפני השעה 12:00, עם 30 מעלות צלזיוס בשילוב 40 אחוזי לחות בבירתינו הנצחית ירושלים, צעדה מחבלת (29) מרחוב סולטאן סולימאן לכיוון רחוב הנביאים עם סכין שאורך להבה יותר מ-10 ס"מ.

המחבלת ניגשה לאדם בעל זהות חרדית וניסתה לדקור אותו, כשלא צלחה בכוונתה המרושעת, צעדה לעבר חניון אוטובוסים ודקרה אחר בידו.

אזרחים, יחד עם כוחות משטרה ומג"ב המוצבים באיזור, זיהו את המתרחש, חתרו למגע והשתלטו על המחבלת תוך זמן קצר. כוחות הביטחון לא ביצעו ירי לעברה.

צוותי מגן דוד אדום ואיחוד הצלה שהוזעקו לזירה, טיפלו בנפגע עם פצע הדקירה בידו כשמצבו מוגדר קל.

חובש בכיר במד"א (פס הכשרה כחול) – יוסף קלמן שטיפל ופינה את הפצוע דיווח: "כשהגענו סמוך לחניון אוטובוסים בסוף רחוב הנביאים סמוך לרחוב סולטן סולימאן, ראינו גבר בן 31 בהכרה מלאה, הוא התהלך וסבל מפצע דקירה ביד ושוטר שהיה במקום העניק לו סיוע ראשוני. הענקנו לו טיפול רפואי שכלל עצירת דימום וחבישה ופינינו אותו לבית חולים כשמצבו קל".

לבית החולים הדסה הר הצופים, פונה הפצוע במצב קל כאמור וטופל בחדר מיון. לשמחתינו, הוא כבר שוחרר לביתו עוד לפני פירסום כתבה זו.

לוחמי משמר הגבול יחד עם ימ"ר ירושלים, פשטו על מקום מגורייה של המחבלת בצור באהר ותפסו מחשב ומסמכים שונים. עם סיום חקירתה, היא תובא לבית המשפט לצורך הארכת מעצר.

השארת תגובה