בית שמש נאנחה לרווחה בפתיחת כביש 38 החדש

פתיחת כביש 38 (2)
פתיחת כביש 38 (2)

אני מאוד נרגש להיות כאן היום ברגע החשוב הזה, לא כל יום אנו חונכים כאן בעיר פרויקטים בסדר גודל של כמיליארד ש"ח, הים כבר ניתן לומר כל הדרכים מובילות לבית שמש, אם בעבר היו צריכים לעצור כאן באזור, בתחנת הר טוב של כביש ירושלים תל אביב הישן כדי להחליף אוטובוס, כיום ב"ה הכל נראה אחרת בפרט עם חנוכת הכביש החדש.

אני מעריך מאוד את שיתוף הפעולה הפורה שלנו עם שר התחבורה מר ישראל כץ, ואני בטוח שנמשיך גם לסלילת הקטעים הדרומיים של הכביש, כיוון שהכביש החדש הינו הכרחי לשיווקן של עשרות אלפי יחידות דיור חדשות ברמת בית שמש, וברצוני להודות לכל הגורמים שפעלו למען הכביש.

שמענו את ראש הממשלה שדיבר על חשיבות העבודה המשותפת, אכן ברוך השם בבית שמש יודעים לעבוד יחד למען תושבי העיר מכלל המגזרים, ו-16 חברי מועצת העיר מתוך 19 חברים נמצאים בקואליציה ותורמים להגברת האחדות בעיר, וביניהם גם חברי סיעת הליכוד.
כחלק מכך אנו מוציאים כעת לשיווק את שכונת רמת בית שמש ה' לציבור הכללי ותקרא 'נווה שמיר' על שמו של ראש הממשלה המנוח יצחק שמיר, לצד שיווקה של רמת בית שמש ד' המשווקת למגזר החרדי.

אני שמח על הזכות שבמשמרת שלי בית שמש מתפתחת בצעדי ענק, רק לאחרונה ביקר כאן ראש ההמשלה יחד עם שרי האוצר השיכון והפנים בחתימת הסכם הגג לשיווק 17.000 יחידות דיור, גם הקמת השכונה לשוטרים מתקדמת יפה, אזורי התעשייה והקניונים מתרחבים, בניית היכל התרבות, נמצאת בעיצומה, ואצטדיון הכדורגל החדש נמצא לקראת פתיחתו, כעת נותר לנו לקדם את התוכנית להקמת בית החולים בבית שמש אשר יתן מענה ל300.000 תושבי העיר צפויים להתגורר בבית שמש, כי החלומות של האתמול הם המציאות של המחר.

השארת תגובה