ראש עיריית ת"א העניק אות הערכה והוקרה למתנדבי זק"א ת"א

בטקס השתתפו ראשי זק"א ת"א • מפקד זק"א חיים נוגלבלט: "ההערכה הרבה מצד הציבור מעניקה למתנדבים כוחות רבים להמשך פעילות הקודש"

ראש עיריית ת"א העניק אות הערכה למתנדבי זק"א ת"א
ראש עיריית ת"א העניק אות הערכה למתנדבי זק"א ת"א
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

מתנדבי זק"א ת"א זכו לאות הצטיינות מצד עיריית תל אביב לרגל פעילותם הנעשית בהתנדבות במשך כל ימות השנה.

ראש העיר תל אביב יפו מר רון חולדאי העניק אות הערכה והוקרה לארגון זק"א ת"א בטקס צנוע בלשכת ראש העיר. בתעודה המרשימה נכתב כי היא "מוענקת בסימן עשרים שנה לפעילות המבורכת של הארגון למען הקהילה".

"עירית תל אביב מביעה הערכתה והוקרתה בשם תושבי העיר ובאיה על מלאכת הקודש של המתנדבים, על רוח ההתנדבות שאינה יודעת גבולות, על תרומה ייחודית לחברה בישראל".

עוד נכתב כי הארגון גילה אחריות לאומית בעת אסון ומשבר, וזאת בין היתר בטיפול המסור של המתנדבים מסביב לשעון באירוע קריסת החניון ברמת החייל.

במעמד ההוקרה שהתקיים כאמור בלשכת ראש העיר השתתפו מפקד זק"א חיים נוגלבלט, מנכ"ל הארגון הרב צבי חסיד, הרב חיים רכניצר וע' קמב"ץ זק"א יחיאל גולדמן. כמו כן, השתתפו ראש המועצה הדתית מר אלדד מזרחי ומנהל אגף הביטחון בעירית ת"א מר חנן פרץ.

בתחילת המפגש נמסרה סקירה על פעילות הארגון בעיר תל אביב יפו ואף הוגש לראש העיר דוח שנתי על האירועים שטופלו בשנת 2016. בדבריו שיבח ראש העיר את העשייה החשובה בהדגישו כי אין עוד ארגון שעושה את העבודה בהתנדבות, בשגרה ובחרום.

מפקד זק"א חיים נוגלבלט: "חשיבות רבה ישנה להוקרה של עיריית תל אביב למתנדבים המסורים שפועלים בכל ימות השנה 24 שעות ביממה למען השמירה על כבוד הנפטרים ולפעילויות החילוץ וההצלה. ההערכה הרבה מצד הציבור מעניקה למתנדבים כוחות רבים להמשך פעילות הקודש".

השארת תגובה