מנכ״ל פנגו: "עליה משמעותית במשתמשים בבני ברק"

מנכ״ל פנגו לסגר"ע ב"ב הרב מנחם שפירא בפגישתם – "עליה משמעותית בכמות המשתמשים בבני ברק" • בפגישה הוצגו נתוני פנגו בבני ברק וסוכם על העמקת שיתוף הפעולה

מנכ"ל פנגו עם מנחם שפירא
מנכ"ל פנגו עם מנחם שפירא
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

מנכ"ל פנגו מר רועי אלבז נפגש עם הרב מנחם שפירא סגן ראש עיריית בני ברק מחזיק תיק תברואה פיקוח ושיטור עירוני ומנהל המחלקה המוניציפאלית של דגל התורה בלשכתו בבני ברק ודן עמו בהעמקת שיתוף הפעולה למען ציבור הנהגים החרדים.

במהלך הפגישה הציג מר רועי אלבז את התפתחותה של חברת פנגו בשנים האחרונות ואת התאמתה המושלמת גם לציבור הנהגים החרדיים. בפגישה הוצגו נתוני פנגו לפיהם קיימת עליה של כ-14 אחוז בכמות המשתמשים בפנגו בבני ברק ובירושלים.

הובהר כי חברת 'פנגו' מציעה את שירותיה למחזיקי כל הטלפונים בהם גם הניידים הכשרים אשר יכולים להצטרף ללא עלות ולהשתמש בפנגו באמצעות שיחת טלפון בחיוג ל-4500*.

בפגישה ציין מנכ"ל פנגו את שיתוף הפעולה רב השנים עם עיריית בני ברק והעמקת קמפיין ההסברה לנהגים במגזר החרדי בעקבות הסרת המדחנים ברשויות מקומיות שונות ובהן בני ברק.

הרב מנחם שפירא הודה למנכ"ל פנגו על הפעילות וציין את סדרת המהלכים בנושא תחבורה המונהגים בעיריית בני ברק ובהן הקמת חניונים, התקנת מצלמות ברחובות מרכזיים אשר יאפשרו את הגברת האכיפה ועל מנת לשמור על הסדר הציבורי.
מחזיק תיק תברואה פיקוח ושיטור עירוני הרב מנחם שפירא אמר כי "פנגו נותנים שירות מעולה למגזר החרדי. שמם הולך לפניהם והם זכו בזאת ביושר, הנגישו את השירות לכל המשתמשים בכשר ובמוגן בציבור החרדי ואנו נמשיך לשתף עימם פעולה לתועלת ציבור הנהגים".

השארת תגובה