מוצרי החשמל שייקח לכם כמה שניות לזהות במטבח

החידושים שמגיעים אל תחום הבית והמשרד בכל פעם מפתיעים מחדש • מטבח שנכנס בתוך ארון, מאוורר ללא להבים ומתוכנת על פי שעות, ברז שמכין לכם קפה על פי בחירתכם באפליקציה ומשטח האינדוקציה שיעשה לכם את תחום הבישול קלים מידי • צפו ודמיינו חיים טכנולוגיים מלאים בהפתעות

teka wish מוצרי חשמל בעלי עיצוב ייחודיי
teka wish מוצרי חשמל בעלי עיצוב ייחודיי

בעשורים האחרונים עיצובי המוצרים למטבח אמנם השתפרו והפכו לחדישים יותר, אך הם גם הפכו לסטנדרטיים יותר, כלומר משעממים. כיום, קשה מאוד לזהות בין מוצרים של חברות שונות מכיוון שכל תנור, מקרר, מיקרו, קולט אדים או כיריים נראים כמעט זהים לחלוטין. אולם ישנם כמה מוצרים יוצרי דופן מבחינה עיצובית שיגרמו לכם לשפשף את העיניים עד שתבינו מה אתם רואים. לא מאמינים? תגללו למטה.

מיני מטבח מוסתר בארון

במבט ראשון, מקרר ה- La Cambusa של חברת Meneghini, יצרנית מקררים איטלקית, נראה כמו עוד כוננית ספרים לסלון, אך למעשה מדובר במקרר עצום שמכיל בתוכו חצי מטבח. ראשית הוא מכיל 3 דלתות (שני מקררים ומקפיא), כשמרכזו ישנו אזור עבודה קטן ואף מכונת קפה. העיצוב הכפרי של המוצר מאפשר לו להיטמע בכל אזור בבית, אפילו בחדר השינה או במרפסת. מושלם לדירות סטודיו מרווחות.

ברז שמוזג קפה
כמו המקרר של מנג'יני, גם מכונת הקפה של חברת Scanomat הדנית מתחפש למוצר אחר – ברז מטבח פשוט. אולם, למעשה מדובר במכונת קפה חכמה מדגם TopBrewer שמסוגלת בעזרת אפליקציה ייעודית אותה ניתן להפעיל מכל טאבלט או סמארטפון, להכין כל סוג קפה שתבחרו. עם זאת, לא מדובר בתענוג זול כלל, כיוון שמחירו הוא 11 אלף דולר. ישנה אף גרסה יקרה יותר בעלות של 19 אלף דולר המסוגלת גם להכין מיצים ומשקאות שונים.

 

מאוורר חכם ללא להבים
המאוורר של חברת Dyson הבריטית אולי לא למתחפש לשום מוצר אחר, אך זה מצד שני הוא גם אינו דומה לשום מאוורר אחר שראיתם בעבר. מאוורר שולחני זה מדגם Dyson AM06 נראה כמו חישוק בקוטר של 30 סנטימטר עם עמוד ותחתיו מעמד. באורח פלא (או טכנולוגיה מתוחכמת, מצליח המכשיר ליצור סירקולציה של אוויר שעוזרת לקרר אותו וכך אנחנו מרגישים משב מרענן כשהוא מופנה כלפינו. היתרון הגדול של מאוורר זה הוא היעדר הרעש המעצבן שמלווה בסיבוב הלהבים. וחוץ מכך, הוא נראה ממש יפה.

 

משטח האינדוקציה שגורם לכל השאר להיראות מרובעים

בעשורים האחרונים, התפיסה הרווחת בעולם לגבי כיריים היא שהעיצוב שלהם צריך להיות מרובע (תרתי משמע). אולם חברת Teka חשבה אחרת. היא השיקה משטחי אינדוקציה בצורות שונות, אחת מהן היא צורת חצי ירח. על אף החשש, מוצר זה מאפשר לבשל את אותה הכמות של סירים במקביל, והוא אף עושה זאת בצורה נוחה ומרווחת יותר מאשר משטח אינדוקציה מרובע. מוצר חדש נוסף שהוצג על ידי החברה והציג סטנדרט חדש, הוא משטח אינדוקציה שמשלב מסך מגע חכם שמאפשר לעיין במתכונים בזמן הבישול.

השארת תגובה