"הפצת סרטונים מסייעת למאבק בדעת הקהל, יותר מנאום משעמם מול כנסת ריקה"

עימות חריף פרץ היום בין יהודה משי-זהב לבין חבר הכנסת יהודה גליק שהאשים את "זק"א" בפוליטיקה קטנה, כשזו בחרה להפיץ סרטונים מוכתמים בדם, מתוך בית משפחת סלומון

יהודה משי זהב
יהודה משי זהב
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

הוויכוח אודות הפרצה והקלות הבלתי נסבלים שבהפצת סרטונים מזירות פיגועים ולהבדיל תאונות דרכים, מתחדד מעת לעת בידי מי שחושבים כי יש בהפצתם של סרטונים מעין אלו המתעדים את הזירות הקשות, את כתמי הדם ולעיתים אף את הקורבנות עצמם, משום פגיעה בצנעת הפרט תוך חדירה ופגיעה אנושה במשפחות הכואבות.

הוויכוח הטעון והאמוציונלי סביב הנושא הרגיש, הצליח לגרור לעימות פומבי את יו"ר זק"א יהודה משי זהב ואת חבר הכנסת יהודה גליק מ'הליכוד'.

גליק זעם על הפצת הסרטון שהופץ אמש מתוך בית משפחת סלומון על ידי ארגון זק"א וטען, כי "אמנם ארגון זק"א עוסק בעבודת קודש, אך לא היה מקום להפיץ סרטון מבית הנרצחים".

משי זהב מצדו השיב, כי "הסרטון מסייע למלחמת ההסברה במאבק המדינה על דעת הקהל העולמית".

בהמשך צייץ ח"כ גליק, כי "מחליא ומגעיל איך באמצע עבודת הקודש לניקוי הבית, מנהל זק"א עסוק בסרטון יחצ"נות לארגונו תוך חיטוט פולשני בבית לא לו. מי הרשה לו לחטט כך?!".

אלא שמשי זהב בחר להשיב בנימה עוקצנית משלו, "עם כל הכבוד ליהודה גליק ולבקשת גורמים מקצועיים, סרטון כזה מבטא ומבליט פי כמה את רוע ואכזריות הרוצחים השפלים מאשר נאום משעמם מול מליאת כנסת ריקה".

גם כאן גליק לא נותר חייב ופנה למשי-זהב בזעם, "מי הרשה לך!? זה בית שלך? ביקשת רשות? נכנסתם לבית לעשות עבודת קודש לא לחטט כאילו זה ביתך!! מותר לנהוג בכבוד וברגישות ולאפשר להם פרטיות".

השארת תגובה