חיזבאללה: אחד ההרוגים בלחימה בערסאל הוא "פלסטיני מחיפה"

בהודעה שמפרסם הארגון נאמר, כי אחד מפעיליו שנהרג בלחימה המתנהלת מול דאע"ש וג'הבת אל-נוסרה במאבק לשחרור העיר 'ערסאל' – נהרג צעיר 'פלסטיני' מחיפה שהתגייס לשורות הארגון

עת''פ החיזבאללה 2. צילום דובר צה''ל
עת''פ החיזבאללה 2. צילום דובר צה''ל
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

דיווח מעניין שמפרסם ארגון חיזבאללה מעניק הצצה לעולמם הנסתר של ערבים ישראלים המתגוררים בדו קיום מעורר השתאות בערים המעורבות מחד, אך בד בבד ניזונים מאמצעי התקשורת החד צדדית, המזינה את העולם המוסלמי.

בהודעה רשמית שמפרסם הארגון נאמר, כי מחמד עצאם סלאמה שהתגורר באזור אל-אוזאעי שבדאחיה בדרום ביירות, נהרג במהלך הקרבות לשחרור העיר הלבנונית 'ערסאל'.

סלאמה המוגדר בהודעה כ"פלסטיני מחיפה", נמנה על קבוצה של כ- 20 לוחמי חיזבאללה שנהרגו ביום שישי במארב של ארגון 'ג'הבת אלנוסרה' במהלך המבצע עליו הכריז ראש ממשלת לבנון סעד אל-חרירי לפני ימים אחדים, על פתיחת חזית משותפת של צבא לבנון וחיזבאללה, לשחרור העיר ערסאל.

'ערסאל', היא עיירה במזרח לבנון, באזור בעל-בעק של מחוז אל-בקאע. היא נמצאת בקרבת הגבול הסורי, כ-124 קילומטרים צפונית לביירות ורוב תושביה הם מוסלמים סוניים. אזור ערסאל מהווה ציר גישה אסטרטגי לחיזבאללה במאמציו למנוע זליגה של אמצעי לחימה מסוריה ללבנון.

יצויין כי בימים האחרונים ספג חיזבאללה אבדות קשות בזירת הלחימה הסורית מול אל-קאעידה, הדיווח המעודכן האחרון כאמור מדבר על למעלה מ-20 לוחמים שנהרגו רק במהלך היממה האחרונה בזירת הדמים הסורית.

השארת תגובה