משתדרגים: ביתר עילית תציב 100 פחים טמונים חדשים ברחבי העיר

עיריית ביתר החלה השבוע במבצע התקנת כ-100 פחים טמונים חדשים, ברחבי גבעה ב' בעיר. הפחים החדשים מצטרפים לשורת שדרוגים בנושא פינוי האשפה, תוספת פחים וגידול מספר הפינויים. לפחים החדשים מראה אסתטי יותר וקיבולת גדולה

פחים טומנים חדשים בביתר
פחים טומנים חדשים בביתר
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

מן הפח: בביתר עילית החלה השבוע העירייה בהתקנת כמאה פחים טמונים חדשים, המותקנים ברחבי גבעה ב' של העיר.

התקנת הפחים החדשים הינה חלק ממהלך כולל של ההשקעה הרבה בחזות העיר, בין היתר השקיעה העירייה ברכישת פחים רבים חדשים, בתגבור מועדי פינוי אשפה כמו במוצאי שבתות, וכעת כאמור – ברכישה של כמאה פחים טמונים חדשים, שהתקנתם תסתיים בשלושת החודשים הקרובים.

פח טמון קרקע הוא למעשה מיכל בעל ניצול קיבולת גבוהה יותר מקיבולתו של פח האשפה המוכר לנו, המיכל העשוי מפלסטיק או בטון מוטמן באדמה ובכך מונע יציאת ריחות רעים, נבירת בעלי חיים באשפה ומסייע בשמירה על הניקיון, מבנהו של הפח מקל על מלאכת פינויו הנמשכת זמן קצר בלבד.

הצורך לשמירה על סביבה נקייה ובריאה הביא לפיתוח טכנולוגיות חדשות לאיסוף ופינוי אשפה, המילה האחרונה בתחום זה הם פחים מוטמנים.

פחים טמונים מביאים איתם יתרונות רבים התורמים לשמירה על סביבה נקייה וירוקה, יחסית לפח האשפה המוכר לנו נפחו של פח מוטמן הוא גדול יותר ושטחו מעל פני האדמה קטן יחסית לפח הרגיל. מראהו ניתן להתאמה עם הסביבה. כמו"כ, פח טמון מביא לחיסכון במקומות חניה.

השארת תגובה