תפריט קיץ חדש ומרענן בטעמים הביתיים של בית אבא

רשת מאפה נאמן משיקה תפריט קייצי חדש מלא במנות משמחות, מרעננות ובעיקר טעימות, עם שלל קינוחים והפתעות

לקראת חופשת 'בין הזמנים' וקצת לפני שמתחילים תשעת הימים, רשת מאפה נאמן משיקה תפריט קייצי חדש. כמיטב המסורת של מאפה נאמן, גם התפריט החדש מלא במנות משמחות, מרעננות ובעיקר טעימות, עם שלל קינוחים והפתעות.

בתפריט החדש ניתן דגש על האווירה הירושלמית שמשלבת מזרח ומערב, עם מנות חדשניות ומודרניות לצד מנות שורשיות עם ניחוחות של בית וטעם של ירושלים של פעם.

השילובים והמעבר בין העולמות, בולטים בכל חלקי התפריט החדש. כך למשל בארוחת הבוקר, תוכלו לבחור בין ארוחת בוקר ים תיכונית שכוללת גם חביתת עיג'ה וסלט ירקות בלאדי, לצד ארוחת בוקר אטלנטי, הכוללת בייגל אמריקאי, סלמון מעושן (לקס), זאת לצד עוד ארוחות בוקר מפתיעות.

התפריט כולל גם מנות טבעוניות ערבות לחיך כמו פיצה טאבון טבעוני, ושלל פוקאצ'ות מקוריות באפיה במקום. בקיצור, אתם כבר מבינים איפה תמצאו ארוחה חלבית טובה בחופשת הקיץ הקרובה שלכם.

רשת "מאפה נאמן" התחילה את דרכה בירושלים של פעם בשנת 1944. הרב ברוך נאמן ז"ל, סב המשפחה, היה מייצר מוצרי מאפה ומוכר אותם על גבי עגלה בשכונת הבוכרים וברחובות ירושלים. הרבה ירושלמים גדלו על מאפים אלו שבחלוף השנים הפכו לשם דבר בעיר הקודש. ובעסקים משפחתיים כמו בעסקים משפחתיים לאחר מספר שנים הועבר השרביט לבנים שהרימו את הכפפה והפכו את מאפה נאמן לרשת עצמאית בעלת סניפים בכל רחבי הארץ.

במאפה נאמן עושים שימוש בחומרי גלם איכותיים ועטופים בטעמים הביתיים של בית אבא, ובכל סניפי הרשת תוכלו למצוא את מגוון המאפים המיוחדים והמדהימים. כבר כשתכנסו לאחד מבתי המאפה תוכלו לחוש בחמימות הביתית ובריחות המשכרים הממלאים את החלל.

השארת תגובה