יולי אדלשטיין לעמיתו הירדני: "אם אתה כבר לא מסוגל לקום ולגנות, אז לפחות תשתוק"

אמש, יושב ראש הפרלמנט הירדני עאטף א-טראוונה, בחר לשבח את המחבלים שביצעו את הפיגוע שארע ביום שישי בהר הבית, במקום לגנותם. יולי אדלשטיין השיב לו: "אם אתה כבר לא מסוגל לקום ולגנות, אז לפחות תשתוק"

אמש, שיבח יו"ר הפרלמנט הירדני – עאטף א-טראוונה, את המחבלים שביצעו את הפיגוע בהר הבית ביום שישי, בה נרצחו שני שוטרים. "רחמי אללה על השהידים שלנו שהשקו ומשקים את האדמה הטהורה. נרים את ראשינו דרך ההקרבה של הצעירים הפלסטינים שעדיין נלחמים בשם האומה. שאללה ירחם על הצעירים שלנו, בני משפחת ג'בארין, שלבני משפחותיהם מגיע לקבל תהילה וכבוד", אמר א-טראוונה.

יש לציין, כי מספר שעות קודם דבריו של א-טראוונה, עבדאללה מלך ירדן שוחח עם ראש הממשלה נתניהו וגינה את הפיגוע.

יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין אמר בתגובה לדבריו של מקבילו הירדני עאטף א-טרוואנה, כי "אתמול קרה אירוע חמור בפרלמנט הירדני. בזמן שכולנו כואבים רצח של שני שוטרים צעירים בירושלים, אמר יו"ר הפרלמנט הירדני (עאטף א-טרוואנה. א.ר.) – 'השהידים משקים אדמה טהורה'. לא יתכן שאישיות כה בכירה, במדינה שיש לה הסכם שלום עם ישראל, יעודד רצח אזרחים במדינת ישראל. רצח וטרור תמיד צריך לגנות, ק"ו כשהם מתקיימים במקומות קדושים.

לסיום פנה אדלשטיין למקבילו ואמר: "אני אומר לך עמיתי יו"ר הפרלמנט הירדני: אם אתה כבר לא מסוגל לקום ולגנות, אז לפחות תשתוק".

השארת תגובה