זהבה שאול בפנייה נרגשת לבנה הנתון בשבי: "לא תהפוך לרון ארד"

במלאות שלוש שנים לנפילתו של אורון שאול בשבי חמאס בעזה, מפרסמת אמו הקלטה בה היא פונה לבנה ומבטיחה, "לא אתן להם את התענוג להפוך אותי לבתיה ארד, שנפטרה בצער מבלי לראות את בנה שב הביתה מהשבי"

אורון שאול
אורון שאול

במלאות שלוש שנים ל"יום השישי השחור" בעזה בו נשאבו אל תוך פיר מנהרת חמאס בעזה צמד הלוחמים אורון שאול וסגן הדר גולדין ומני אז לא נודעו עקבותיהם, מפרסמת אמו של אורון, זהבה, הקלטה מרגשת ומצמררת בה היא פונה לבנה הנתון בשבי חמאס ומבטיחה, כי לא תנטוש אותו עד אשר ישוב הביתה, אל חיק משפחתו.

"אורון שלי, אני לא מאמינה שכבר עברו שלוש שנים. אני חושבת עליך בלי סוף ומייחלת ליום שאראה אותך שוב. לא חלמתי שאצטרך להתחנן בפני ממשלת ישראל שלא יפקירו אותך בעזה".מציינת האם בדבריה

בהמשך היא מאשימה את הגורמים המוסמכים בהפקרת בנה, "שלוש שנים שבהן אני נאבקת בשרים משיחיים שרואים בהפקרתך עניין של קידוש השם, או שרים אחרים שרואים בי מטרד ומחכים שהפגישה תסתיים. יש את אלה שמביעים תמיכה אבל לא באמת פועלים להשבתך".

"אורון יקירי, אני מבטיחה שלא אתן להם להפוך אותך לרון ארד ולא אתן להם את התענוג להפוך אותי לבתיה ארד, שנפטרה בצער מבלי לראות את בנה שב הביתה מהשבי. אתה אורון, שבחרת לשרת בגולני בגדוד 13 ונלחמת במבצע צוק איתן בזמן שמיליוני אזרחים ישבו במשך 50 ימים במקלטים ובחדרי מדרגות. לא אנוח ולא אשקוט עד שתשוב למדינה שאתה כל כך אוהב". מסיימת האם הדואגת והכואבת את דבריה המרגשים והמצמררים.

ביום חמישי הקרוב יציינו שלוש שנים להיעדרותו של אורון שאול בטקס שייערך בעיר מגוריו טבריה.

השארת תגובה