ביום שישי הובאו למנוחות השוטרים שנרצחו בפיגוע בהר הבית

מפכ"ל המשטרה והשר ארדן ספדו. אלפים הגיעו להשתתף.

IMG_20170714_172101
IMG_20170714_172101

יותר מ-1,000 בני אדם הגיעו לבית העם בכפר מרר להלווייתו של רס"מ האיל סתאוי שנהרג בפיגוע בהר הבית. השר לביטחון הפנים גלעד ארדן והמפכ"ל רוני אלשיך הגיעו לנחם את משפחתו ונשאו דברים.

מפכ"ל המשטרה רוני אלשיך ספד לרס"מ האיל סתאוי "היום בכלל לא שובצת במשמרת, אבל החלפת חבר שהיה זקוק לעזרה. כזה היית – מתנדב לכל משימה". אלשיך קרא למנהיגי כל העדות "שלא לאפשר את הפגיעה בחופש הפולחן", וביקש להצדיע לבני העדה הדרוזית בשם המשטרה ובשם העם.

השר לביטחון הפנים גלעד ארדן אמר בהלוויה כי "האיל הגן על זכותו של כל אדם יהודי, מוסלמי או נוצרי להכיר באל בדרכו, כפי שמקובל באמונה הדרוזית. האיל סתאוי חי חיים מלאי טעם, ערך וכבוד. טביעות הרגליים שהותיר יהיו דרך לצעירי העדה ולכל עם ישראל".

להלווייתו של רס"מ סתאוי הגיעו גם שר החינוך נפתלי בנט, שר התקשורת איוב קרא, יו"ר מפלגת העבודה הטרי אבי גבאי וח"כ עמיר פרץ.

יותר מ-1,000 בני אדם הגיעו להלוויתו של רס"מ כמיל שנאן מהכפר חורפיש בגליל שנהרג בפיגוע במתחם הר הבית בירושלים.

ח"כ לשעבר שכיב שנאן, אביו של רס"מ כמיל שנאן ספד לו בעברית ובערבית בהלווייתו בכפר חורפיש בגליל: "אני מקווה שתהיה החלל האחרון. אני מתפלל לבורא עולם שנחליף את הרובה בפרח". שנאן הוסיף: "אני גאה בבני שמונח כאן בארון שנעטף בדגל המדינה".

השארת תגובה