8 טיפים לרכישה נכונה של סנדל לעונת הקיץ

כשהקיץ הישראלי בפתח, חשוב שגם הרגל שנושאת עליה את משאו הכבד של כל הגוף, תהיה מוחזקת היטב בנעל איכותית, חזקה, יציבה ונוחה…. ואם אפשר גם יפה, עדיף • זה הזמן לאוורר את הרגליים עם סנדלים יפים ונוחים

ישראל היא מדינה חמה, אין דרך לברוח מזה. אם במהלך כל השנה, אנחנו נמצאים רוב הזמן בימים שטופים בשמש, בקיץ הישראלי פי כמה וכמה. שיא הקיץ כבר כאן, וחומו המאובק, מכריח גם את מי שהעדיפה להמתין עם זה – לבחור סנדלים לקיץ. הסנדלים מזוהים כל כך עם האופנה הישראלית, אבל זה לא אומר שצריך להתפשר על סנדלים שאינן בסטייל עדכני. "אישה אמתית נמדדת בטעם שלה לנעליים", אמר מי שאמר. ולא בכדי. אז חשוב לשמור על מראה שיקי ומכובד, גם כשאנחנו רוצות לאוורר את הרגל ולהיראות קיציות אבל אופנתיות.

אז איך בוחרים סנדל מושלם? זוהר בנזינו מנהלת השיווק של רשת WeShoes, המציגה קולקציית קיץ צבעונית ויפהפיה במיוחד, ממליצה להתמקד על מספר נקודות חשובות:

  1. לפני שאתן קונות סנדל, התהלכו בו בחנות מעט. נעל בלתי נוחה אפשר לזהות די בצעדים הראשונים. כל חשש לאי נוחות, עלול להפוך בהמשך לסיוט.
  2. יש חנויות המתהדרות בנוחות ומתמחרות את הסנדלים והנעליים בהתאם, אבל עדיין, לא כל נעל מתאימה לכל כף רגל.
  3. שימי לב להיכנס לחנות שמתחייבת על נוחות מושלמת.
  4. שימי לב לחומרים: חשוב לבחור סנדלים מחומרים עמידים לחום ולחות.
  5. סנדלים טובים חובקים את הרגל במידה: לא משוחרר מידי אך לא הדוק מידי.
  6. אם את מסתפקת בזוג סנדלים שילווה אותך לאורך כל הקיץ, הקפידי על גוונים נייטרליים שיתאימו לכל בגד.
  7. סנדלים לילדים: כף רגלם הזעירה מתפתחת כל העת, והם מרבים להתרוצץ. כדאי להשקיע בסנדל שיהיה גם יפה ואופנתי וגם יקנה בריאות ונוחות.
  8. החשוב מכל, לזכור להימנע מחיקויים. כי הזול הוא יקר בסופו של דבר, והיקר הוא המשתלם לאורך זמן, גם בבריאות וגם כלכלית.
השארת תגובה