במעמד רבנים, ראש העיר ומנכ"ל מאוחדת: נפתח המכון החדשני להתפתחות הילד בבני ברק

המכון המרווח והחדשני יעניק את שירותי התפתחות הילד תחת קורת גג אחת ובהם אבחון ובדיקת רופא התפתחותי • את המעמד כיבדו בהשתתפותם הגרח"ד קובלסקי, ר"ע ב"ב הרב חנוך זייברט וסגניו, מנכ"ל מאוחדת זאב וורמברנד ונציגיה • הגרח"ד קובלסקי: "התפתחות הילד הינו שירות חשוב מאד לתושבי העיר". ר"ע ב"ב הרב זייברט: "מדובר בבשורה גדולה לתושבי בני ברק. מאוחדת התפתחה בצורה מרשימה בתקופה האחרונה בעיר" • מנכ"ל מאוחדת זאב וורמברנד: "אנו מובילים מהפכה בעיר"

מאוחדת
מאוחדת
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

במעמד מיוחד ומרשים נחנך מכון להתפתחות הילד במתחם של מאוחדת ליד מרפאת מאוחדת מרום שיר בבני ברק.

המכון המרווח והחדשני יעניק את שירותי התפתחות הילד תחת קורת גג אחת ובהם אבחון ובדיקת רופא התפתחותי. במכון יינתנו טיפוליים הפרא-רפואיים של התפתחות הילד: קלינאי תקשורת בעברית ובאידיש, ריפוי בעיסוק, פיזיותרפיה, פסיכולוגית ועובדת סוציאלית. במכון יינתנו טיפולים פרטניים, הדרכות הורים וסדנאות התפתחותיות.
בנוסף יינתן שירות מיוחד של מרפאת פגים הכוללת: רופא מומחה פגים, עובדת סוציאלית ופיזיותרפיסטית.

המכון ייתן מענה ללקוחות מאוחדת בבני ברק בצורה מקצועית, תוך מתן יחס אישי ושירות מיוחד ובזמינות תורים גבוהה.

באירוע השתתפו בין היתר: הגרח"ד קובלסקי ראש בית המדרש מאורות הדף היומי, ר"ע ב"ב הרב חנוך זייברט, מנכ"ל מאוחדת מר זאב וורמברנד, מ"מ ר"ע ב"ב הרב אברהם רובינשטיין, סגן ראש עיריית ב"ב הרב מנחם שפירא, חבר המועצה ומחזיק תיק הבריאות הרב פרץ אברומוביץ, יו"ר עזר מציון הרב חנניה צ'ולק, היועץ הרפואי הרב שמעון רגובי, הרב יצחק לוין מנכ"ל אחיה, הרב יוסף מרגלית יו"ר ארגון רפואה שלימה, מר אלישע הוסמן מנהל מחוז מרכז במאוחדת, הרב משה כהן סגן מנהל מחוז מרכז ומנהל המגזר החרדי במחוז, ד"ר דוד מורל מנהל תחום פרוייקטים ויועץ מנכ"ל מאוחדת, ר' דוד שוורץ אחראי תיאום מגזרים ארצי במאוחדת, בכירי הרופאים של מאוחדת במחוז ונציגי ומנהלי קשרי קהילה של מאוחדת בבני ברק.

את האירוע הנחה הרב משה כהן סגן מנהל מחוז מרכז, מנהל תפעול במאוחדת ומנהל המגזר החרדי במחוז. כהן הזכיר את ההתפתחות המבורכת של מאוחדת בבני ברק הכוללת בין היתר פתיחת מרפאות ומגוון שירותי רפואה חדשניים, ובעיקר את המהפכה של מאוחדת בשנתיים האחרונות ברחבי העיר.

דברי ברכה נשא אלישע הוסמן מנהל מחוז מרכז במאוחדת שפירט בצורה מפורטת את כלל השירותים הרפואיים הניתנים בבני ברק ע"י מאוחדת וציין לשבח את שיתופי הפעולה עם ארגוני הרפואה בעיר ובהם בית החולים מעיני הישועה, עזר מציון, אחיה ושאר ארגוני הרפואה. הוסמן הודה בנאומו לעשרות הרופאים החדשים שהצטרפו לאחרונה למאוחדת בבני ברק.

מנכ"ל מאוחדת מר זאב וורמברנד נשא דברים בהם אמר בין היתר "הובלנו בשנה האחרונה מהפכה גדולה בבני ברק. הוספנו מעל 30 רופאים בכירים בכל תחומים ואנחנו ממשיכים במגמת ההתפתחות ללקוחות בבני ברק. מאוחדת היא כיום הקופה הכי גדולה במגזר החרדי בכל הארץ כולל: ירושלים, ביתר, בית שמש, מודיעין עילית, קריית גת ועוד, ובקרוב גם בבני ברק".

הוא הוסיף ואמר כי "ההצלחה הגדולה של מאוחדת היא בין היתר הודות לשיתוף פעולה עם הרבנים מכל החוגים והקהילות. אני רוצה להודות לראש עיריית בני ברק ונציגיו על הסיוע לכלל התפתחות מאוחדת".

הגרח"ד קובלסקי שקבע את המזוזה הראשית במכון בירך את הנהלת מאוחדת ובראשם את ידידו המנכ"ל ואמר כי העשייה הברוכה של מאוחדת היא לא פחות מקידוש השם. "רואים את המסירות הגדולה של כל הצוותים למען הלקוחות ולמען קידום בריאותם". הרב קובלסקי הוסיף כי "מבין כלל השירותים, התפתחות הילד הינו הדבר הנחוץ ביותר לבית חרדי ויכול לתרום רבות למען הילדים".

הרב חנוך זייברט ראש עיריית בני ברק גילה בנאומו כי לפני כשנה וחצי נפגש עם מנכ"ל מאוחדת ובמהלכה פרש המנכ"ל את תוכניות מאוחדת בבני ברק. "עברה שנה וחצי וכל מה שהוא התחייב אכן קרה. הכול בוצע. מאוחדת התפתחה בצורה מרשימה בתקופה זו בעיר בני ברק". ראש העיר הוסיף ובירך על פתיחת מכון התפתחות הילד ואמר כי המהלך של מאוחדת לטובת תושבי בני ברק הפעם היא בשורה גדולה והדבר יסייע רבות לתושבי העיר. ראש העיר הוסיף כי סייר בתוך המתחם החדש וזהו כבוד גדול לעיר לבנות ולהקים מערך כזה למען תושבי העיר".

השארת תגובה