חילופי ההנהגה בעבודה: הרצוג ימשיך בתפקיד יו"ר האופוזציה

היום התקיים טקס חילופי ההנהגה בין היו"ר המפלגה היוצא יצחק הרצוג ליו"ר הנכנס אבי גבאי. השנים סיכמו שהרצוג ימשיך בתפקיד יו"ר האופזציה

הרצוג וגבאי
הרצוג וגבאי
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

היום נערך בבית מפלגת העבודה בתל אביב טקס חילופטי ההנהגה בין היו"ר היוצא יצחק (בוז'י) הרצוג לבין היו"ר הנכנס אבי גבאי שגבר השבוע בפריימריז על עמיר פרץ.

בפתח דבריו הודיע הרצוג כי לאחר שנפגש אתמול עם גבאי סוכם כי ימשיך בתפקיד יו"ר האופוזציה "אני נענה לפנייתך מתוך רצון אמיתי בהצלחתך. בטוח שנדע לפעול ביחד בשיתוף פעולה מלא ובצורה המיטבית כדי להביא את המפלגה ואותך לשלטון המדינה". זאת מאחר שגבאי שאינו חבר כנסת אינו יכול לכהן בתפקיד.

יו"ר מפלגת העבודה אבי גבאי בירך על החלטתו של היו"ר הקודם יצחק הרצוג להמשיך בתפקידו כיו"ר האופוזיציה. גבאי אמר בטקס חילופי התפקידים במפלגת העבודה: "אני מאוד שמח שיצחק קיבל את הצעתי. אני מתכוון להיות נוכח בכנסת. אנחנו נעבוד בתיאום מלא, בצורה עניינית, חברית ופתוחה כי רק ככה מנצחים והמטרה שלנו היא לנצח בחירות. זו המטרה הבלעדית שלנו – להחזיר את התקוה לאזרחי ישראל".

חברת הכנסת שלי יחימוביץ' ("המחנה הציוני") אמרה כי טוב שח"כ יצחק הרצוג נענה להצעתו של יו"ר המפלגה אבי גבאי וימשיך לכהן כיו"ר האופוזיציה. "הרצוג מביא עמו נסיון רב ואני בטוחה שהוא וגבאי ישתפו פעולה לטובת הצלחתה של מפלגת העבודה", אמרה יחימוביץ'. "הדבר יאפשר לגבאי להפנות את כל האנרגיה החוצה, להבאת תומכים ומצביעים חדשים והחזרת אלה שאבדו לטובת בניית כוחה של המפלגה".

השארת תגובה