150 נשים השתתפו בקייטנת נשים באופקים

זו השנה הרביעים שהקייטנה מתקיימת בעיר והשנה היה לה ביקוש שיא. ראש העיר: "אני שמח לראות שהקייטנה מקבלת תאוצה משנה לשנה ועל כך שבכל פעם מצטרפות אליה עוד נשים במטרה לזכות בתוכן איכותי ומהנה"

הצטרפו עכשיו – וקבלו את העיתון היומי לתיבת המייל שלכם

בתחילת השבוע החלה קייטנה ייחודית לנשות הקהילה דתית-חרדית במרכז המוזיקה שבמינהל החינוך. במהלך חמשת ימי הקייטנה עברו הנשים סדנאות יצירה וגרפולוגיה, נסיעה לכותל ולקבר רחל, הרצאה של הרב אבנר קוואס, תיאטרון פלייבק 'פואנטה', רחצה בבריכה, הרצאה של הרב דניאל נשיא, סדנת עוגות ופטיפורים והופעה של הזמרת רויטל שמחי, לא לפני שתאכלנה ארוחת בוקר עשירה.

כ-150 נשים נרשמו לקייטנה, שזו השנה הרביעית שהיא מתקיימת, אודות לארגונה של הרבנית שושי עזרן שמארגנת אותה ביד רמה. הרבנית עזרן הינה אשתו של סגן ראש העיר, הרב שלמה עזרן.

בדבריו בפתיחת הקייטנה אמר ראש העיר, איציק דנינו: "אני שמח לראות שהקייטנה מקבלת תאוצה משנה לשנה ועל כך שבכל פעם מצטרפות אליה עוד נשים במטרה לזכות בתוכן איכותי ומהנה. בקרוב נקים מתחם ספורט שמיועד לקהילה החרדית וייתן מענה לצרכיה. אני מאחל לכולכן קיץ נעים ובטוח".

סגן ראש העיר, הרב שלמה עזרן: "השתדלנו במשך מספר שבועות לעשות כל מה שאפשר כדי שהקייטנה הזו תהיה ברמה גבוהה וכדי שבכל יום הנשים תצאנה מפה עם כוחות חדשים. הייתה פה קבוצה שעמלה רבות על ארגון הקייטנה ועל כן תודות. אני מודה גם לראש העיר שקשוב לצרכים ולבקשות שלנו".

השארת תגובה