שידור חי והתכתבות עם המוקד: הרשויות המקומיות מתקדמות לאזרח

מודיעין שהופכת אט-אט לעיר חכמה הטמיעה את מערכת Reporty – מערכת לדיווחים בזמן אמת מהמתקדמות בעולם. חברת הטכנולוגיה הישראלית פיתחה מערכת המאפשרת העברת דיווח בשידור וידאו חי מלווה בשיחה רגילה ומיקום מדויק למוקד העירוני ולמוקדי מד"א בפריסה ארצית

צילום מסך מתוך האפליקציה
צילום מסך מתוך האפליקציה
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

עיריית מודיעין וחברת הסטארט-אפ Reporty מכריזות על שיתוף פעולה שיאפשר לתושבי העיר לדווח בלחיצת כפתור דרך האפליקציה למוקד העירוני 106 על כל מפגע או אירוע בעיר, תוך שידור וידאו בזמן אמת, מבוסס מיקום. בנוסף, לתושבים תהיינה אפשרות להתכתב בצ'אט עם המוקדן, במידה ואינם יוכלו לדבר מסיבה זו או אחרת. פרטים אלו יאפשרו למוקד השירות להעניק לתושבים את המענה הנכון ביותר, בזמן היעיל ביותר. הדיווח יתאפשר גם באזורים בעלי קליטה חלשה ובתוך מבנים סגורים, בזכות טכנולוגיה ייחודית שפיתחה החברה.

מודיעין מצטרפת לרשויות העירוניות המטמיעות את טכנולוגיית Reportyבמוקד השירות העירוני שלהן. כיום השירות פעיל בערים רחובות, רמת השרון, רמת גן, רעננה, אשדוד ועוד ערים בדרך. מטרת המהלך הינו ייעול ושיפור השירות אל מול התושב, תוך שימוש במערכות טכנולוגיות מהמתקדמות בעולם לדיווחים למוקדי שירות וחירום.
שימוש באפליקציית Reporty יאפשר לתושבי הערים לדווח ישירות לא רק למוקד העירוני, אלא גם, במידת הצורך, למוקדי החירום והביטחון השונים של מדינת ישראל – מוקדי מד"א בפריסה ארצית, אשר עובדים עם המערכות של ריפורטי למעלה משנה, באמצעות שידור וידאו בזמן אמת ומשטרת ישראל, כיבוי והצלה ומגן דוד אדום – באמצעות שיחה קולית רגילה.

אפליקציית Reporty זמינה להורדה בחינם למכשירי אנדרואיד ו-iOS . כאמור, היום מוטמע ממשק הניהול של Reporty בכל מוקדי מגן-דוד אדום באופן מלא, וברשויות מקומיות. הנהלת החברה מעריכה כי בחודשים הקרובים משטרת ישראל ומכבי אש יחלו להטמיע את מערכות הבית של Reporty במוקדי השירות שלהם, ויאפשרו לתושבי ישראל חוויית דיווח מלאה. כיום, דיווח דרך האפליקציה, למוקדים אלו, יפנה לשיחת חירום רגילה.

אמיר אליחי, מייסד ומנכ"ל ריפורטי: "אנו מברכים על שיתוף הפעולה עם עיריית מודיעין. שת"פ זה יאפשר לתושבי העיר לקבל רשת הגנה אישית, משפחתית, קהילתית וארצית. זאת, תוך שימוש בטכנולוגיות ייחודיות וחדשניות, אשר מייצרות תשתית לדיווחים בזמן אמת מהמובילות בעולם, כך שתושבי העיר יוכלו ליהנות מהפעלה פשוטה ונוחה יותר של האפליקציה. אנחנו מברכים את עיריית מודיעין על הצטרפותה למעגל הלקוחות שלנו, ואין לנו ספק שתושבי העיר ייהנו משיפור חוויית השירות כבר בנקודת הממשק הראשונה שלהם עם המערכת של ריפורטי".

השארת תגובה