שר הביטחון יכריז על להב"ה כארגון טרור

השר משה יעלון הודיע כי הוא שוקל להכריז על הארגון, בראשות בנצי גופשטיין, כארגון טרור ● גופשטיין בתגובה: "מדובר בתעלול בחירות"

יוצאו מחוץ לחוק? בנצי גופשטיין עם פעילים. צילום פייסבוק
יוצאו מחוץ לחוק? בנצי גופשטיין עם פעילים. צילום פייסבוק
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

גל המעצרים של פעילים רבים בארגון להב"ה בראשות פעיל הימין בנצי גובשטיין שנעצר אף הוא בחודש האחרון, מביא איתו גם מהלך משמעותי הרבה יותר. שר הביטחון שוקל להכריז על להב"ה כארגון בלתי חוקי.
להב"ה הוא ארגון שהוקם במטרה למנוע התבוללות ומונה פעילים רבים, שמשתמשים במספר אמצעים כדי למנוע מיהודיות להתחתן עם ערבים. לפני מספר חודשים עורר הארגון מהומה רבה, כאשר הפגין מול אולם אירועים בו התחתנו ערבי ויהודיה, וגרם להד תקשורתי גדול בעניין התנהלותו של הארגון.
בשבועות האחרונים ביקש יעלון מהגורמים המשפטיים במשרדו, משירות הביטחון הכללי וכן מהפרקליטות והמשטרה, לאסוף מידע משפטי נגד הארגון, במטרה להביא לסגירתו על ידי הכרזתו כהתארגנות בלתי חוקית.
יו"ר הארגון בנצי גובשטיין אמר בתגובה כי "מדובר בתעלול בחירות שמסביר למה אסור להצביע לליכוד. אני מציע לבוגי לפעול להוצאה מחוץ לחוק של התנועה האיסלאמית ואחר כך להתעסק עם ארגון לגיטימי שפועל נגד התבוללות".
גובשטיין הוסיף כי "לאחר שמשטרת ישראל והשב"כ ניסו להפליל אותנו ללא הצלחה, ובמקום ששר הביטחון יטפל באויבי ישראל הוא מנסה לקבל קולות מהשמאל ונלחם בארגון להב"ה".

השארת תגובה