טרגדיה: ביום החמישי לחיפושים אותרה גופתו של נתן חיג'אני בכנרת

בערב שבת האחרון הלך נתן לטבול במי הכנרת, טבע ונעלם. אמש החלו הכוחות לסרוק באמצעות הסונאר והיום אותרה גופתו. אשתו לה נישא לפני 3 חודשים כתבה: "בעלי לא החזיק מעמד וטבע אל מול עיני"

נתן חיג'אני
נתן חיג'אני
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

לאחר פעילות ארוכה  של צוללני משטרת ישראל  ויחידת הצוללנים של זק"א, עם מערכת הסונאר של חיל הים, אותרה גופתו של נתן חיג'אני ז"ל בן למשפחה חרדית מבני ברק במי הכנרת וזוהתה על ידי אביו.

ביום שישי האחרון, שעות אחדות טרם כניסת השבת יצא נתן לנפוש עם בני משפחתו בכנרת. בשלב מסוים שמו לב בני המשפחה כי נתן נעלם מהאופק לאחר שירד מהסירה בה שהו במרחק עשרות מטרים מהחוף, הם דיווחו מיידית לשיטור הימי שכוחותיו החלו בסריקות נרחבות לאיתור הנעדר.

במקביל, הצטרפו לחיפושים גם פרשים, סיירים ולוחמי מג"ב שסרקו את השטחים הסמוכים במקרה של פליטת הגופה מהמים או הצפתה בסמוך לחוף. בהמשך אף נטלו חלק במאמצי האיתור  צוות הצוללנים של זק"א וחייל הים במטרה למצוא את נתן.

האסון הנוכחי למרבה הצער וההלם מצטרף לזה שחוותה רעייתו של נתן ז"ל, כששיכלה את אביה שטבע אף הוא בבריכה אל מול עינה לפני כמה שנים. אשתו שיתפה בתחושותיה וכתבה בכאב: "בעלי לא החזיק מעמד וטבע אל מול עיני… איבדתי את אבא שלי בגיל קטן בבריכה, הוא טבע מול הפנים שלי ועכשיו בפעם השניה אני עוברת את אותו סיוט עם בעלי הטרי… התחתנו לפני שלושה חודשים הלב שלי נשבר לחתיכות והדמות לא מפסיקות לרדת"

השארת תגובה