כנס המנהלים השנתי של מכבי שירותי בריאות

מנכל מכבי מר רן סער: "מכבי שירותי בריאות מובילה בכל המדדים לפי כל הסקרים וצועדת בדרך הנכונה לטובת מליוני חבריה" ● הכנס השנה עסק בנושא של שיתופי פעולה

מכבי - כנס מנהלים השנתי - 2017
מכבי - כנס מנהלים השנתי - 2017

בכנס מיוחד שנערך ע"י מכבי שירותי בריאות השתתפו המנהלים של מכבי שירותי בריאות ושל חברות הקבוצה – מכבידנט, אסותא, בית בלב, מכבי טבעי, מכבי ממבט ראשון, מכבי יזמות ועוד.

הכנס השנה עסק בנושא של שיתופי פעולה, כן הועלו במהלך הכנס סוגיות מרכזיות וחשובות המעסיקות את מערכת הבריאות בישראל.

את הכנס פתח פרופ' משה רוח ואמר, כי "המדד להצלחה הוא אמון החברים במערכת, וזו נקודת ציון לשבח למכבי המנהלת את ענייני הקופה בשקיפות מלאה. בדבריו שיבח את המנכ"ל מר רן סער המנהל את המערכת ביד רמה והצליח להוביל את הקופה לסמל הצלחה במערכת הבריאות בישראל. הביא לדוגמא את השקעת מכבי להתאים את השירות לכל הקהלים והמגזרים בישראל.

לאחר מכן נערך ראיון מרתק עם המנכ"ל מר רן סער. במשך דקות ארוכות הוא סקר את ההישגים הרבים של מכבי לצד האתגרים. "מכבי מצליחה להיות הקופה המובילה את מערכת הבריאות בעיקר בזכות הצוות המסור ומיקוד בשיפור מתן השרות לרמה הגבוהה ביותר".

פרופ' שוקי שמר, יו"ר אסותא, הביא מנסיונו הרב בנושא כקצין רפואה ראשי לשעבר, כמנכ"ל משרד הבריאות וכמנכ"ל מכבי לשעבר. פרופ' שמר ציין כי נושא הבריאות עומד בראש מעייניו של כל אזרח ואזרח ועל כן מחובתינו להציב את העניין בראש סדר העדיפויות ולדאוג לשיפור מערכות הבריאות. בדבריו הדגיש, כי מהיכרותו את הנהלת מכבי ואת המנכ"ל מר רן סער, הוא יכול להעיד כי מכבי היא המובילה בתחום ומשקיעה רבות ודואגת לרווחת החברים הן במקצועיות והן ברמת השירות.

בכנס השתתפו מרצים שונים מתחומים רבים שהציגו את תנופת העשייה בתחומם: הגב' חנה רדו יו"ר מקאן, פרופ' ורדה שלו על חדשנות בתחום הרפואה והבריאות, ור' יהודה משי זהב – יו"ר זק"א. בהרצאות ניתן דגש משמעותי על הנושא המרכזי שהוביל את הכנס – שיתופי פעולה הלכה למעשה.

חבר הנהלת מכבי הרב שמחה שטיצברג שהשתתף בכנס, אמר: "זהו יום מיוחד, ובעיקר חוויה שמלמדת רבות על התנהלותה של מכבי. לא הופתענו לראות יחד עם כולם את התהילה והתשבחות המורעפות על ראשי הנהלת מכבי והמנכ"ל מר רן סער שמאז שנכנס לתפקידו הצליח לגרום למהפך בעולם הרפואה".

הרב שטיצברג הוסיף: "מנכ"ל מכבי וכל ראשי המחוזות מוקירים את המגזר החרדי ופועלים רבות להטיב את השירות בהתאמה לקהילה. מכבי מקיימת אין ספור פעילויות קידום בריאות בכל הקהילות וכל זה מתוך מטרה להטמיע את חשיבותה של מצוות ונשמרתם מאד לנפשותיכם". בסיום דבריו אמר הרב שטיצברג: "מכבי פועלת לאורך שנים בצורה שוויונית וחוקית ואין זה פלא שבמגזר החרדי אנו רואים עלייה משמעותית ושיעור נאמנות הגבוהה ביותר של החברים מול הקופות האחרות".

בהמשך נקראו בכבוד רב ראשי המחוזות לעלות על הבמה ולקבל תעודת הוקרה על המאמץ הגדול שהם משקיעים כל השנה.

השארת תגובה