מהפכת הבריאות: ביה"ח 'אסותא' יפתח שלוחה בשכונת רוממה בירושלים

ההחלטה על הקמת שלוחת אסותא בירושלים התקבלה בתום פגישה עם ראש העיר ירושלים מר ניר ברקת, בהשתתפות מנכ"ל מכבי מר רן סער, יו"ר אסותא פרופ' שוקי שמר, וראש מחוז ירושלים במכבי מר גידי לשץ ● ראש העיר ניר ברקת: "מהפכת הבריאות לכלל תושבי ירושלים נזקפת לזכותה של מכבי"

בי"ח אסותא
בי"ח אסותא
>> בעל עסק? לחץ כאן לבניית אתר אינטרנט בחינם!

בשורה היסטורית לתושבי ירושלים: בקרוב תיפתח בעיר שלוחה של בית החולים 'אסותא', והכירורגים הבכירים של בית החולים המתקדם מקבוצת מכבי, יעניקו ייעוץ רפואי במרכז רפואי חדש שייפתח בשכונת רוממה בעיר. החלטה על כך התקבלה בתום מפגש מיוחד עם ראש העיר ירושלים ניר ברקת, בהשתתפות מנכ"ל מכבי שירותי בריאות מר רן סער, יו"ר אסותא מרכזים רפואיים פרופ' שוקי שמר, וראש מחוז ירושלים במכבי מר גידי לשץ.

במהלך הפגישה ציין מנכ"ל מכבי, מר רן סער, את חשיבות הנגשת שירותי הרפואה המתקדמת ביותר לרווחת תושבי העיר ירושלים וסקר את מהפכת השירות של מכבי בכל שכונות העיר ירושלים עם הקמת מרכזים רפואיים חדשים, עיבוי השירותים הקיימים והנגשת כלל השירותים לתושבי העיר. "מכבי מדברת חמלה וזה מה שאנחנו עושים כל יום עבור חברי מכבי ברחבי הארץ בכלל ובירושלים בפרט", הוסיף.

יו"ר אסותא פרופ' שוקי שמר סקר את השירותים הרפואיים המתקדמים של 'אסותא' ואת השירות לכלל הציבור, בין היתר באמצעות בית החולים הציבורי החדש שנחנך לאחרונה באשדוד, וציין את חשיבות הגעתה של 'אסותא' לבירת ישראל. " אסותא מצליחה להביא סטנדרט אחר של שירותים רפואיים למטופלים שלה ברחבי הארץ, מחיפה ועד באר שבע, והנגשת שירותי אסותא גם לתושבי ירושלים היא מהלך טבעי ומתבקש". הוסיף שמר.

ראש מחוז ירושלים והשפלה במכבי שירותי בריאות, מר גידי לשץ, ציין כי מדובר במהלך היסטורי. כן סקר את מהפכת הבריאות שמובילה מכבי בירושלים בשנתיים האחרונות – כאשר הפעילות המאסיבית מוכיחה את עצמה, בין היתר, במספר חברי מכבי שרק הולך וגדל בכל המעברים האחרונים. "הנתונים מוכיחים מעל לכל ספק כי תושבי ירושלים מבינים בריאות ורוצים בריאות ולכן בוחרים במכבי", ציין לשץ.

ראש עיריית ירושלים, ניר ברקת, הודה למכבי על תנופת שדרוג מערך הבריאות בירושלים ושיבח את רמת הרפואה הגבוהה שמכבי קבעה בעיר. "העובדה שכל קופות החולים החלו אף הם בשדרוג השירותים בירושלים, לרווחת תושבי העיר, נזקפת לזכותם", אמר והודה גם לפרופ' שמר והנהלת מכבי על הנכונות להקים שלוחה של 'אסותא' בכניסה לעיר ולמען בריאותם של תושבי העיר.

על פי ההחלטה שהתקבלה בהנהלת מכבי, שלוחת 'אסותא' בירושלים תיפתח במרכז העסקים המתחדש בשכונת רוממה בכניסה לעיר ובימים אלו נבחנים מספר מקומות שיכולים לאכלס שלוחות נוספות של אסותא בעיר.

בשורת הקמת שלוחת 'אסותא' בירושלים מצטרפת למהפך הבריאות הגדול שמובילה מכבי שירותי בריאות בירושלים בשנתיים האחרונות, שבאה לידי ביטוי בהקמת מרכזים רפואיים חדשים ושדרוג רבים אחרים, בפריסת שירותים רחבה יותר, בהנגשה ובהתאמת השירותים, ברמת השירות האישי, ובטכנולוגיה המתקדמת ביותר. בנוסף למכבי שורת הסכמים עם בתי החולים בעיר, מוקד לילה ומוקד שבת ייעודי.

השארת תגובה