עלית מקבוצת שטראוס משיקה: עוגות בטעמים נפלאים עכשיו בהכשר בד"צ העדה החרדית

עלית - ידיעת השקה מאושרת - עוגות בחושות בדצ
עלית - ידיעת השקה מאושרת - עוגות בחושות בדצ

בשורה לאוהבי העוגות: כל מגוון הטעמים של עוגות עלית מושק בימים אלה בכשרות בד"צ העדה החרדית. מעתה, גם ציבור המהדרין יוכל לבחור מתוך מגוון עשיר של 7 עוגות בטעמים נפלאים: עוגת יום הולדת – שוקולד עם סוכריות, עוגת בראוניז שוקולד, עוגת שוקולד בחושה, עוגת שוקולד צ'יפס, עוגת בראוניז שוקולד קוקוס, עוגת תפוחים ועוגת בננה.

בשטראוס עושים הכל על מנת להעניק לכלל הלקוחות חוויית טעם מיוחדת, ולכן הקדישו משאבים רבים להחלת כשרות בד"צ העדה החרדית על כל מגוון עוגות עלית, תוך שמירה מוחלטת על הטעם המקורי שלהן.

מהלך הכשרות המהודרת הינו פרי עבודת פיתוח ארוכה. העוגות מצטרפות לשורה ארוכה של מוצרים שהעלו כשרות בשנתיים האחרונות כגון: ספלנדיד, בפלות עלית, רבע לשבע אגוזים ועוד.

עוגות הן מוצר המלווה אותנו בכל שמחה וחגיגה, כינוס משפחתי או מפגש חברים, לימוד בחברותא אל תוך הלילה או ישיבה ארוכה בעבודה. תמיד טוב כשיש עוגה טובה בבית מוכנה ומזומנה להגשה.

לדברי אייל דרור – מנכ"ל חטיבת הממתקים בשטראוס: "מהלך הכשרות המהודרת הוא חלק מהחלטה אסטרטגית שקיבלנו לפני כשלוש שנים ומאז אנחנו מנסים להעביר סדרות מוצרים שלמות לכשרות בד"ץ העדה החרדית, כדי שכלל הצרכנים, יוכלו ליהנות ממגוון מוצרינו. אנו שמחים לצרף למשפחה הזאת בימים אלה, גם את עוגות עלית".

השארת תגובה