איקאה משיקה קולקצייה חדשה במהדורה מוגבלת

איקאה - קולקציה חדשה יוני
איקאה - קולקציה חדשה יוני

איקאה משיקה את קולקציית סטנסיג STUNSIG במהדורה מוגבלת, המיועדת לאוהבי עיצוב ואופנה ולאלה הרוצים לבלוט בשטח ולהיות ייחודיים.

הקולקציה החדשה, תכיל מהדורה מוגבלת של פריטים יומיומיים, שמטרתם להפוך ליוצאים מהכלל בעיצוב הבית, באמצעות הדפסים דרמטיים ומלאי דמיון מחד, ומעוררי השראה ואמנותיים מאידך.

על עיצוב הקולקציה אחראים שישה אמנים ומעצבי אופנה, שחברו יחדיו על מנת לבחור בקפידה עיצובים והדפסים יחודיים השואבים השראה ממקורות מגוונים. הקולקציה משלבת צילומי אופנה, דרך תרבות דיגיטלית וקומיקס ועד ציורי טבע וקולאז'ים צבעוניים, כך שכל מעצב תרם מעולמו הפנימי והמקצועי לקולקציה. התוצאה היתה מעוררת השראה ולעיתים אף פואטית, כאשר מטרת העיצוב היא לגרום למוצרים "לדבר" אל הלקוחות ולהוציא מהם תגובות, לעורר את הדמיון ולעיתים אפילו על מנת להצחיק.

ההדפסים היחודיים מופיעים על גבי חפצים יומיומיים, ונותנים להם זווית אחרת ושונה משאר מוצרי הבית. מוצרים כגון: כריות, קופסאות אחסון וכלי בית, לצד מוצרי כמו תיקים, חולצות ועוד, מקבלים גוון אחר ומתאימים עצמם לעיצוב הבית הנוכחי.

לדברי הנריק מוסט, המעצב הראשי של הקולקציה, המטרה היתה ללכת בכיוון אומנותי, כייפי ואפילו בולט יותר ממה שראינו עד עכשיו. לדבריו "ההדפסים נועדו להשתלב בקלות עם שאר מוצרי איקאה, אבל להעניק להם טוויסט ייחודי שיכול להפוך את כל עיצוב החדר או הבית למשהו אחר לגמרי".

לכל אחד מההדפסים יש סיפור משלו, ויחדיו הם מספרים סיפור חדש וקסום שמעניק תחושה רעננה בבית, המשלבת אומנות, עיצוב וכיף.

הקולקציה תושק החל מה- 15.6 בכל חנויות איקאה במגוון מחירים משתלמים ותכיל חפצי נוי, כלי אוכל, כריות, חולצות, מחברות, תיקי בד ועוד.

השארת תגובה