יטבתה משיקה: "השוקו הראשון שלי" לפעוטות וילדים

יטבתה - השוקו הראשון שלי
יטבתה - השוקו הראשון שלי
>> בעל עסק? לחץ כאן לבניית אתר אינטרנט בחינם!

לקראת חודשי הקיץ, כשהחופש הגדול בפתח ונרשמת עליה של כ-30% בצריכת השוקו בימים החמים, יטבתה מפחיתה בשליש את הסוכר בשוקו המוכר וכחלק מהרחבת קטגוריית "השוקו שלי" משיקה את "השוקו הראשון שלי" – השוקו היחיד ללא תוספת סוכר וללא ממתיקים בבקבוק נוח לשימוש הפעוט, שמאפשר להורים להרגיל את ילדיהם לסף מתיקות נמוך משנות החיים הראשונות.

לדברי עמלי מסיקה, הדיאטנית הראשית של קבוצת שטראוס, אחת המשימות המרכזיות שלנו בתזונת הפעוט הינה לנכס לו הרגלי מזון ואכילה שיסייעו לו לגדול ולספק לגופו את כל מה שנדרש לו לצורך כך ויהפכו להרגלי חיים לאורך זמן.

אחת הגישות להנחלת אורח חיים בריא ומאוזן בגילאים אלה היא לחשוף אותו לעושר ולמגוון תזונתי רחב של סוגי מזונות שונים במרקמים, בצבעים ובדרכי אכילה שונים באכילה בכפית, בשתייה ועוד.

"השוקו הראשון שלי" הוא משקה חלב עם קקאו המספק את כל יתרונות החלב ובנוסף הוא אינו מכיל סוכר מוסף. הוא מגיע בבקבוק נוח לשימוש הפעוט בנפח של 150 מ"ל ומאפשר לו ליהנות מטעם השוקו עם מתיקות מעודנת בלבד, במנה מדודה, ולהתרגל לצרוך פחות מתוק החל משנות חייו הראשונות. כמו כן, השוקו הראשון שלי מאפשר לגוון ולהעשיר את מבחר מוצרי החלב בתפריט היומי ומהווה מקור לסידן וויטמין D.

לדברי מנכ"ל יטבתה רם סרוגו: כחלק מהאחריות לצרכנים, יטבתה מחויבת לחנך את הילדים לצריכה של מוצרים פחות מתוקים ולהיות הבחירה הטבעית של הצרכן ברמת טעם, בריאות ותזונה. אנו גאים לעבור לשלב השני בהפחתת הסוכר, ולהשיק פלטפורמה רחבה של מוצרים טעימים, בכל פלטפורמות הצריכה של שוקו, בניהם "השוקו הראשון שלי" לפעוטות.

בנוסף מרחיבה יטבתה את “השוקו שלי” לפורמט של כד 2 ליטר, בקבוק 250 מ”ל, קרטונית 1/2 ליטר, בקבוק 350 מ”ל ושקיות שוקו בפריסה ארצית ובמיתוג חדש ובולט על המדף.

כשרות מהודרת של בד"ץ מהדרין בראשות הגר"א רובין שליט"א

השארת תגובה