בן 35 תושב הרובע היהודי, נעצר לאחר שירק ליד נוצרים – הנוצרים השיבו באלימות

נוצרים שערכו תהלוכה דתית ברובע היהודי בירושלים, העלו את חמתו של תושב המקום בן 35 שירק לעברם – הנוצרים הגיבו בתקיפה אלימה, המשטרה עצרה את היורק

כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

תושב הרובע היהודי הותקף ע"י נוצרים שערכו במקום תהלוכה דתית, כתוצאה מהתקיפה דימם התושב, לתדהמתו המשטרה עצרה אותו ושחררה את תוקפיו, עו"ד רחביה פילץ מארגון חוננו : "המשטרה מאשימה ישר את היהודי ומסייעת לעבריינים אלימים לחמוק מהדין"

תושב הרובע היהודי כבן 35, חרדי, נשוי ואב ל-6 ילדים, אשר נסע באופנים בסמוך לביתו היום בשעות הבוקר, הותקף קשות בידי קבוצת נוצרים אשר ערכו תהלוכה דתית במקום.

לטענת הנוצרים בעת שעברו ליד התושב הוא ירק לעבר הקרקע דבר אשר לטענתם פגע ברגשותיהם, בתגובה החלו כמה ממשתתפי התהלוכה לתקוף קשות את התושב במכות קדשות. כתוצאה מהתקיפה החל התושב לדמם ורק לאחר שעוברי אורח במקום הגנו עליו וחילצו אותו מהתוקפים הופסקה האלימות כלפיו.

לתדהמת התושב, שוטרים שהגיעו למקום עצרו אותו בעוד שהשוטרים משחררים את התוקפים לדרכם. התושב נלקח לתחנת המשטרה במרחב דוד, תוך שהוא מדמם מראשו ומפיו.

עו"ד רחביה פילץ מארגון חוננו אשר הגיע לתחנת המשטרה לסייע לעצור תוקף את המשטרה על המעצר "שוב אנו עדים לאוזלת היד של המשטרה כלפי ביטחונם האישי של התושבים היהודים בעיר העתיקה בירושלים. לא יתכן כי בכל אירוע בו מעורב יהודי ושאינו יהודי, משטרת ישראל תטיל את האשמה על היהודי ותראה בו כאשם." אמר.

לדברי עו"ד פילץ "מדיניות זו של המשטרה פוגעת קשות בביטחונם האישי של היהודים בעיר העתיקה, ומסייעת לעבריינים אלימים להתהלך חופשי ולהתחמק מלתת את הדין על מעשיהם." פילץ הוסיף כי "בחקירתו הביע מרשי מחאה נמרצת על האפליה הקשה ועל הפקרת ביטחונו וכן הגיש תלונה כנגד התוקפים. בכוונתנו שלא לשתוק על עוול זה ולדרוש תשובות בנושא מהגורמים הממונים על אכיפת החוק באזור".

בארגון חוננו הוסיפו כי אם התושב לא ישוחרר בזמן הקרוב בכוונתם לפנות בבקשה דחופה לבימ"ש

תגובה אחת
  1. חוצפה!!!! פשוט לא יאומן

השארת תגובה