מערכת חלונות 10 מקבלת עדכון עמוס מאפיינים ושיפורים מבורכים

מערכת ווינדוס 10 צפויה לקבל עדכון משמעותי בספטמבר, אך משתמשים שנרשמו לתכנית ה"אינסיידר" כבר קיבלו גישה לחלק מן המאפיינים שלו כבר עכשיו

כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

מיקרוסופט משחררת גרסה נסיונית חדשה למערכת ווינדוס 10. בגרסה החדשה – בניה מספר 16215, תוכלו למצוא מספר רב של תוספות ושינויים, הזמינים לאלו הרשומים לתכנית הווינדוס אינסיידר ולקהל הרחב בעדכון ה"יוצרים" שיגיע בסתיו.

אחד ממוקדי העניין של העדכון הוא ההרחבה של התמיכה ב"סטיילוס" – פאנל כתב יד שקיבל תמיכה ביותר מחוות, אפשרויות עריכה מתקדמות יותר, אימוג'ים, והכי חשוב – זיהוי כתב יד טוב יותר.
במידה והמכשיר שלכם תומך במגע ובסטיילוס, כאשר תכתבו עם העט, המילים יזוהו ע"י סטיילוס ויומרו לטקס שתוכלו לערוך

בבניה החדשה תוכלו לגשת למאפיין ששב לאחר שהוסר בעבר, ולנעוץ אתרים לשורת המשימות, לאחר שתלחצו עליהם הם יפתחו בדפדפן "Edge".

"מרכז ההתראות" יקבל מהפך מוחלט עם מראה שונה, ומספר מחלקות שונות להתראות מתכנות כמו סקייפ, אתרים כמו טוויטר, והתראות ממכשירים ניידים.

קורטנה גם כן מתעדכנת, ותקבל מספר מאפיינים שימושיים, במידה ותאפשרו לה, היא תוכל לזהות אירועים ולהזכיר לכם עליהם. כלומר, אם צילמתם מודעה לאירוע, קורטנה תזהה אותו ותתריע לכם כשהאירוע יתקרב. ובמידה ואתם משתמשי "סטיילוס" תוכלו להקיף בעיגול אירועים במחשב ודבר זה יצור התראה גם כן.

מספר מאפיינים נוספים התווספו כמו תמיכה באימוג'ים, שיתוף קל יותר של לינקים בעמוד השיתוף, תמיכה טובה יותר בHDR, יכולת להחליף בקלות בין חיבור אינטרנט ציבורי לחיבור אינטרנט פרטי, ועוד רשימה גדולה של תיקונים קטנים שכתובים במלואם בבלוג של מיקרוסופט.

העדכון זמין כבר עכשיו לאלו הרשומים לתכנית "ווינדוס אינסיידר", ויהיה זמין לכל המשתמשים כאשר עדכון ה"יוצרים" יהיה זמין בספטמבר.

השארת תגובה