מאיימים על התושבים: "נתחיל במסירה רבתי"

פשקווילים שכיסו את רמת בית שמש ב', הפצירו בתושבים לחדול מלהציק לשכניהם הדתיים לאומיים, לצד איומים להלשנה לרשויות על עבירות בנייה, רישוי עסקים, ביטוח לאומי וצבא • "לא יהיה בניין בשכונה אשר לא ישמע ממנו קול בכייה…"

מפגינים בבית שמש
מפגינים בבית שמש
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

המאבקים הבלתי פוסקים בין האוכלוסיות השונות בעיר בית שמש, קיבלו השבוע זווית חדשה, עם פרסום מכתבי איום של תושבים דתיים לאומיים, נגד שכניהם החרדים ברמת בית שמש ב'.

במודעות, שנוסחו כמנהג המקום עם מילים מהמקורות ושימוש בסופרלטיבים של זקני ירושלים, מזהירים 'תושבי השכונה' כי אם לא ייפסקו ההצקות לעוברי ועוברות אורח, ייאלצו לפנות לרשויות השונות ולהלשין על ענייניהם הבלתי חוקיים של תושבי המקום.

תחת הכותרת 'איני מעמיד עליכם אלא מכם ובכם', מנוסח הפשקוויל הבא: "הואיל וצרו צעדינו מלכת ברחובותינו בהתקפות הזדוניות על ההולכים בשבת מהכא להתם בלית דרכא אחרינא לשומרי שבת ומקדשי שביעי, כאשר דרדקים מחוצפים בשכונה, פראי אדם יורקים משליכים מוקצה ואף חלקם נכשלים באבזירייהו דג”ע".

המודעה ממשיכה: "ואמנם ידענו כי הנער ירהיב בזקן והואיל ופיהם דיבר שקר שעושים הם מעשה פנחס אין אומר משחית הרף. בצער רב הואיל ולית דין ולית דיין בשכונת רמת בית שמש ב' ולאחר שנועצנו בגדולי ישראל – אם בשבת הקרובה פרשת נשא לא תיעצר ההפקרות והרדיפות כנגד שומרי שבת אנו נתחיל במסירה רבתי לשלטונות מדינת ישראל של כל משפחה ומשפחה ברמת בית שמש ב’".

וכאן עוברים המאיימים האנונימיים לרשימת בעלי הסיכון: "מי לרשויות המס על מכירה או עסק ומי בפניה לבג”ץ שיורה לעירייה להרוס חריגות בניה. פרסום בארה”ב מביטוח לאומי של כל נוטלי הקצבאות, לכידת עריקים ועוד צעדים קשים מאלו. אם חלילה תכריחו אותנו לכך לא יהיה בניין בשכונה אשר לא ישמע ממנו קול בכיה…"

תגובה אחת
  1. זה מצוה להלשין על הפגנים החרדים

השארת תגובה