צדיק בא לעיר: נשיא מועצת חכמי התורה מגיע לביקור הסטורי ברחובות

התרגשות ותכונה: נשיא מועצת חכמי התורה הגר"ש כהן נעתר לבקשת המשלחת מרחובות, ויגיע לביקור חיזוק בעיר • על פי המסתמן, הביקור יכלול חנוכת בית דין לממונות, מעמד הקמת כולל ושיעור מרכזי • כל הפרטים על ההיערכויות והלו"ז המלא.

המשלחת מרחובות מזמינה את נשיא ה'מועצת'
המשלחת מרחובות מזמינה את נשיא ה'מועצת'
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

שמועה טובה תדשן עצם: העיר רחובות תזכה בקרוב לארח את נשיא מועצת חכמי התורה, ראש ישיבת 'פורת יוסף' הגאון חכם שלום כהן, שיגיע לביקור חיזוק מיוחד. מארגני מסע החיזוק, צפויים לצאת בקרוב בקמפיין אדיר ממדים בכל רחבי העיר, שיביא את הבשורה לכל אוהב תורה ושוחר דעת.

בשבוע שעבר, עלתה למעונו של נשיא מועצת חכמי התורה משלחת בראשותו של יו"ר סיעת ש"ס ר' אבנר אקווע, כדי להזמינו לביקור בעיר רחובות. המשלחת סקרה בפני מרן את ההתפתחות הרוחנית בעיר, את הכוללים, הישיבות ושיעורי התורה הרבים, תוך שהם שוטחים את בקשתם כי ייאות להאציל מזיוו ולהגיע לחזק את תושבי העיר.

למרות שמלוא הפרטים טרם נקבעו באופן סופי, על פי המסתמן, הביקור ההיסטורי ייערך ביום שני, כ"ה סיוון. הביקור יחל בשעות אחר הצהריים המאוחרות, ויתפרס על מספר אירועים ומקומות.

על פי המידע שהגיע ל'השבוע ברחובות', התחנה הראשונה בביקור תצוין בטקס רב רושם לחנוכת בית הדין לממונות 'שערי הלכה', בראשותו של חבר בית הדין הגדול הרה"ג שלמה בן שמעון, שכבר פועל מזה תקופה בעיר בהצלחה מרובה, וכעת ייחנך באופן רשמי. בפגישה בבית הגר"ש, נכח גם אב בית הדין הרה"ג שאול אזולאי, אשר סיפר לרב על פעילות בית הדין בעיר והזמינו לביקור בית הדין.

לאחר מכן צפוי הגר"ש להגיע למעמד פתיחת כולל יום שישי 'חזון יוסף', בראשותו של הרה"ג אמיתי גדסי, אשר אף הוא השתתף במשלחת שעלתה לבין מרן, ונמנה על יוזמי הביקור יחד עם יו"ר הסיעה המקומית ר' אבנר אקווע.

לקראת ערב, ייערך האירוע המרכזי אליו צפויים להגיע המונים ובמרכזם בני התורה, תלמידי הישיבות ומוקירי רבנן, בו ימסור חכם שלום את משאו המרכזי לבני העיר רחובות. המעמד המרכזי ייערך ככל הנראה בבית הכנסת 'בני תורה', שנבחר הן בשל מידותיו והן בשל מרכזיותו.

ל'השבוע ברחובות' נודע כי מיד לאחר שהמשלחת הרחובותית קיבלה את האישור לביקורו של נשיא מועצת החכמים, נערכו מספר ישיבות היגוי בהם שורטטו נקודות המסע והועלו צרכים שונים, מתוך מטרה להפיק מהביקור ההיסטורי את המרב, להביא את דבר ה' אל כמה שיותר מוסדות, קהלים ותושבים, ולהרבות כבוד שמיים.

השארת תגובה