ילדי הפנימיה בכפר חב"ד חגגו על מרצדסים ייחודיים

איש העסקים גבריאל בוזגלו, ביקש לשמח את ילדי פנימיית 'אור שמחה' בפעילות בלתי שגרתית בעליל: גבריאל הביא אל הפנימיה בכפר חב"ד שורה של רכבי יוקרה יחידים במינם אותם ייבא לישראל

כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

ביום ראשון שבוע שעבר נחשפו תושבי כפר חב"ד למחזה מיוחד כאשר עשרות רכבי יוקרה מילאו את רחובות הכפר בדרכם לפנימיית 'אור שמחה'.

הכל החל כאשר איש העסקים גבריאל בוזגלו ביקר בפנימייה והחליט ליזום יום הפנינג מיוחד לטובת התלמידים. הוא פנה לגורמים הרלוונטיים ובהתראה של שבוע התקיים היום המיוחד.

רכביו היקרים של הנגיד שחלקם יחידים במינם בישראל, חנו ברחבת הפנימייה לצד במה מיוחדת וכיבוד מיוחד. זה אחר זה עלו הילדים לסיור ברכבים המיוחדים.

את האירוע פתח גבריאל בוזגלו ואמר: "הדרך שלנו ארוכת טווח ומטרתה היא להביא לעולם טוב יותר בזכות כל אחד ואחד מכם נוכל להמשיך בדרך הארוכה הזו"

באירוע דיבר הרב זאב סלאווין מנכ"ל אור שמחה "אני מודה לכם נהגים יקרים, ההתרגשות של הילדים והמעשים הטובים שהם עשו בעקבות האירוע הזה זהו השכר הגדול שלכם"

הרב יוסי קליין סמנכ"ל המוסד והרב מענדי נאבול מנהל הפנימייה קיימו סיור עם הנהגים ברחבי המוסד והנהגים התפעלו מאוד מהפעילות רחבת ההיקף.

כיבדו בנוכחותם גם ידידיו של בוזגלו – סגן יו"ר המועצה הרב בנימין ליפשיץ והרב יצחק רסקין.

את האירוע הפיקה חברת צבעים הפקות, בניהול ישראל נאבול ומני לרר.

השארת תגובה