טראמפ מפתיע: "מתכוון להגיש תלונה נגד קומי בחשד להדלפות"

היום שאחרי העדות: הנשיא האמריקני מאשים את ראש ה-FBI לשעבר כמי שעומד מאחורי שורה של הדלפות מגמתיות נגדו ומאיים להגיש נגדו תלונה

ג'יימס קומי
ג'יימס קומי
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

נשיא ארצות הברית תוקף כצפוי את ראש ה- FBI לשעבר ג'יימס קומי שהתייצב אתמול לשימוע בפני הסנאט ופרש את הסיבות שהובילו לטענתו, ליחסים העכורים בין השניים. בין היתר טען קומי כי הנשיא רמז לו יותר מפעם אחת כי ראוי לסגור את תיק החקירה נגד מייקל פלין אך מנגד תמך בדברי הנשיא שנהג לומר, ש'קומי הבהיר לו כי הוא איננו חשוד בפרשת הקשרים עם רוסיה'.

בתגובת הנשיא מואשם קומי כמי שנהג להדליף לכלי התקשורת מידע מסווג אודות הנשיא ותוכניותיו השונות, וזאת על רקע הודאתו החלקית של ראש ה- FBI לשעבר במהלך העדות, כי הוא זה שעומד מאחורי פרסומים שונים וידיעות שדווחו בכלי התקשורת בנוגע לחקירתו הצפויה של הנשיא והחשדות נגדו.

"למרות כל כך הרבה הצהרות לא נכונות ושקרים, הצטדקות מוחלטת – וואו, קומי הוא מדליף!", לשון ההודעה.

במקביל, רשת CNN מדווחת, כי בסביבתו של טראמפ נשקלת האפשרות להגיש תלונה נגד קומי בגין הדלפת תוכן שיחותיהם.

יצוין, כי לאורך העדות שמסר הדגיש קומי כי נהג לתעד על הכתב את שיחותיו עם הנשיא וכאשר נשאל מדוע נהג לעשות כן, השיב, כי הדבר נעשה מחשש שבעתיד הנשיא ישקר. טראמפ מצדו הבהיר לא אחת כי נהג לתעד את פגישותיו עם קומי באמצעות מכשיר הקלטה. כשלדברי פרשנים הקלטה שכזו אם אכן קיימת, עלולה לסבך דווקא את קומי.

אתמול הוציא עורך דינו האישי של טראמפ הודעה בה הוא מציין כי הנשיא חש סיפוק על העננה שהוסרה מראשו.

השארת תגובה