עור הפנים בקיץ: טיפים למראה קליל, זוהר ושזוף

הקיץ כבר פה במלוא עוזו, הלחות מתחילה להכביד ומומלץ לרענן גם את האיפור ולעבור למראה קליל, רענן, אוורירי ושזוף שישתלב עם הקיץ הישראלי • אז ריכזנו עבורכן מספר טיפים שיעזרו לכן לעבור את הקיץ ללא פגמים עם מראה שישמור עליכן זוהרות ומטופחות גם בימים החמים ביותר

לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

לא מעט נשים מתקשות להתאפר בקיץ בשל הלחות הגבוהה בארצנו. ניתן להבין אותן כי איפור + זיעה אינו מראה מלבב במיוחד. אז איך אפשר בכל זאת לקבל מראה שאינו 'דביק'? , מנהלת הדרכה של אסתי לאודר בישראל, מעניקה טיפים לטיפוח עור הפנים בקיץ:

  1. זכרו, קרינה קיימת גם כשמעונן, על אחת כמה וכמה כשהשמש יוקדת וחמה. לכן, יש להניח על העור קרם לחות עם מקדם הגנה בדרגה של לפחות SPF15 בכל בוקר, לפני היציאה מהבית.
  2. כשהולכים לים או לבריכה במטרה לשהות מספר שעות בשמש, מומלץ גם להוסיף מקדם הגנה גבוה יותר- SPF20 ומעלה וכמובן להצטייד בכובע/ שמשייה/ משקפי שמש.
  3. הידעת? SPF הינה נוסחא למדידת זמן הגנה של הקרם "sun protection factor" כלומר SPF15 משמעותו – אם הזמן, שלוקח לעור רגיל להאדים, הוא 20 דקות, השימוש בתכשיר עם מקדם הגנה 15 יאריך באופן תיאורטי את משך הזמן עד שהעור יאדים, פי 15, כלומר למשך כ-5 שעות. יש לשוב ולמרוח את הקרם כל חצי שעה לערך, במיוחד לאחר הזעה מוגברת ושחיה.
  4. אנו מנסים להגן על עור הפנים מפני קרני ה- UVA הארוכות אשר חודרות לדרמיס ומפני קרני ה- UVB הקצרות אשר חודרות לאפידרמיס ומייצרות גוון בעור, שיזוף. קרינה בכמות גדולה, מזרזת את תהליכי הזדקנות העור ויוצרת- קמטים ועור יבש וצהבהב.
  • אז מה עושים?
  • משתמשים בקרם שיזוף ללא שמש- בעל מרכיב ה DHA המעניק גוון ללא טריגר של קרינה. מחזיק מעמד מס' ימים ויורד באופן אחיד. יש להניח על עור יבש לאחר מקלחת ומעל מומלץ להניח קרם גוף.
  • ניתן להשתמש בקרם משזף לגוף וקרם לפנים.
  • איפור במראה שזוף- שימוש ב-ברונזרים הינו פיתרון נהדר למראה שזוף. ניתן להניח במקום סומק, מעל העפעף ואזור הצוואר. גוון חום/ שזוף/ כתמתם יחמיא לבהירות עור וגוון אדמדם/ ברונזה/ זהב לכהות עור.
  • בקיץ מומלץ להניח לחויות על בסיס מים לקירור והרגעה של העור.

המוצרים המומלצים שלנו:
1. קרם לחות DAYWEAR MATTE- קרם נטול שומן המעניק מראה מאט לעור- מחיר: 200 ₪
2. קרם לחות DAYWEAR SPF50- קרם לחות בעל מקדם הגנה גבוה מפני השמש- מחיר: 175 ₪
3. ברונזר BRONZE GODDESS- מחיר: 190 ₪

צילום: יח"צ חו"ל

השארת תגובה