זרוע הים ערך משט פרידה מהרמטכ"ל בני גנץ

הרמטכ"ל בני גנץ מתכונן לסיום תפקידו, ועורך סבב ביקורי פרידה שהחל בזרוע הים, בביקורו בפני לוחמי שייטת 13, במשט הצדעה שהתקיים לכבודו.

לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

הרמטכ"ל, רא"ל בני גנץ, קיים הבוקר את ביקור הפרידה הראשון שלו בסבב ביקורי פרידה שיתקיים בתקופה הקרובה בכלל הזרועות והאגפים בצה"ל.

במהלך הביקור שנע במרחב הימי שבין חיפה לעתלית, התקיים משט הצדעה לרמטכ"ל בהשתתפות נציגי השייטות והכלים. ביניהם הסטי"לים, הצוללות, הדבורות וכליה המיוחדים של שייטת 13.

הרמטכ"ל ביקר את לוחמי כלל השייטות ומפקדיהן והוקיר את פועלם: הרמטכ"ל ביקר בצוללת אח"י תנין החדשה, הצטרף לפלגת הבט"ש 914 אשר הצדיעה לו בשם כלל פלגות הבט"ש של זרוע הים, ופגש לשיח לוחמים את לוחמי שייטת 13, שהודו לו על האמון שנתן בהם בכלל המבצעים שביצעו תחת פיקודו ואף זכו לצל"ש בגינם.

מדברי הרמטכ"ל: "הגישה שלכם בשנים האחרונות של לשמור על המבצעיות בראש ולהוסיף לזה, באמת להיות חלק מהצבא, להשתלב, לעשות, להבין את תפיסת ההפעלה, להכנס לתוך הזירות, להיות חלק מהעשייה הזאת זה קריטי"

מדבריו ללוחמי שייטת 13: "אני רוצה להגיד לכם תודה רבה! עם ישראל יידע עוד הרבה אתגרים ביטחוניים, מרכיב המיוחדים בחיל הים הוא מרכיב קריטי והיכולת שלנו לנצל את התווך הימי או לפעול מהים איפה שצריך תלויה לא מעט ביכולות האישיות והצוותיות והיחידתיות  שלכם והתרבות שאתם משרים של 'החיפוש אחר העשייה'".

צילום: דובר צה"ל

השארת תגובה