יהלום הולם: היכן תמצאו טבעת אירוסין מהיום למחר?

קניית תכשיט יהלומים יוקרתי, למי קונים? ומי משקיע בתכשיט יקר לכלה? למי וממי מקובל לתת תכשיט כמתנה? • על תכשיטים, שמחות, זהב והרבה נוצץ

לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

בעידן בו הצעות הנישואין הפכו להיות מקוריות, קריאטיביות, מדוברות ובעיקר – מתועדות, גם קולקציית טבעות האירוסין הפכה להיות מיוחדת במינה. היו לנו הרבה שאלות בתחום שעניינו אותנו, אז ניגשנו לשאול את מנהלי 'הבורסה לתכשיטים' וקיבלנו תשובות נחמדות ומפתיעות

האם ישנה עליה עם השנים בקניית מתנות לחתונה או שמדובר בתחום שנשאר יציב?

הענקת תכשיטים  לכלה ושעון לחתן אינו דבר חדש ונהוג לאורך כל ההיסטוריה. מתנה של תכשיט היא מאוד אישית ושמורה למעגל הקרוב ביותר של החתן והכלה. קניית תכשיט יהלומים יוקרתי כמתנה לחתונה מקובלת מאוד בעדות מסוימות, בהן קיימת מסורת של חינה וכן בקרב הציבור הדתי. אנחנו רואים התחזקות של המגמה הזו בשנים האחרונות לציבור הכללי. יתכן בגלל שיש מבחר גדול מאוד של תכשיטי יהלום אופנתיים ובמחירים לכל כיס (אפילו בגובה שיק ממוצע לחתונה). יתכן והדבר נובע מכך שרבים מהזוגות שמתחתנים כבר מסודרים עם דירה ויש להם את כל הציוד הנדרש, ומתנת תכשיט נתפסת כ"השקעה" עם ערך סנטימנטלי ורגשי גבוה מאוד.

מי האנשים שלרוב קונים מתנות (מבוגרים/צעירים, דתיים/חילונים)?

קניית תכשיט מתנה לכלה ולחתן נעשית בד"כ על ידי המעגל הקרוב של החתן והכלה (הורים / דוד ודודה / סבא וסבתא). בד"כ אלו אנשים קרובים שמרגישים קרובים מאוד לחתן ולכלה ומבקשים להביע את אהבתם והערכתם או שרוצים שהמתנה תישאר כמזכרת. בדרך כלל מתנה זאת היא בסכומים גבוהים של כמה אלפים לפחות. במגזר הדתי והחרדי מאוד מקובל להעניק לכלה תכשיטים ולחתן שעון. אפילו בחצרות מסוימים מוכתבים התקציבים עבור המתנות מראש. קניית תכשיט יהלומים יוקרתי כמתנה לחתונה מקובלת מאוד גם בעדות מסוימות, בהן קיימת מסורת של חינה.

מה לטעמכם היתרונות בקניית מתנה לעומת מתן צ'ק?

קניית צמיד טניס משובץ יהלומים או עגילי יהלומים לדוגמה, הינה מתנה עם ערך רגשי רב ביותר. מתנות לחתונה של תכשיטים ניתנות על ידי אדם קרוב מאוד שמרגיש קרוב וחשוב לו להביע זאת. בין כל ערימת השיקים, שמתכלה במהירות לכל ההוצאות החתונה, תכשיט יהלומים שניתן מתנה לכלה הוא רק בשבילה ונשאר כמזכרת לאורך השנים. התכשיט הוא גם סמל סטטוס במקומות מסוימים.

מה מוציאים בממוצע על מתנה לחתונה? האם יש מצבים בהם כמה אנשים מגיעים וקונים יחד מוצר גדול ויקר יותר?

תכשיט יהלומים היא מתנה מאוד אישית ולכן לרוב לא יגיעו כמה אנשים ביחד שאין להם כל קשר משפחתי קרוב לקנות מתנה אחת גדולה. הממוצע עבור תכשיט יהלומים לחתונה הוא 5,000 ₪. אך כמובן, שהתקציב שנקבע תלוי במשפחה עצמה.

מהם הפריטים המבוקשים ביותר?

מתנות לחתונה המקובלות ביותר בתכשיטי היהלומים, זה צמיד טניס משובץ כולו יהלומים לכלה או עגילי או תליון סוליטר יהלומים. לחתן מקובל להעניק שעון מיוחד, חלקם בוחרים אפילו משובץ יהלומים.

כיצד בוחרים מתנה לחתונה? עדיף ללכת על משהו שימושי או לבחור דווקא במשהו מקורי?

תכשיטי היהלומים הנבחרים כמתנות לחתונה על ידי אדם קרוב הן בד"כ תכשיטי יהלומים קלאסיים. האדם הקרוב שמעניק את המתנה בד"כ ירצה לראות את הכלה עונדת את התכשיטים וכך נכון גם לגבי החתן, ולכן הבחירה היא בד"כ על דברים קלאסיים ומרשימים מאוד שהכלה והחתן ישמחו לענוד לאורך השנים.

יש טיפים לבחירה לפני שמגיעים? איך להיערך לקניית מתנה לחתונה?

בתכשיטי יהלומים כדאי ללכת לרשתות ידועות ומוכרות וזאת על מנת להבטיח באמת את האיכות של התכשיט. כדאי גם לחשוב על מיקום החנויות שיהיה קרוב לביתם של החתן והכלה שבמידה וירצו להחליף, או להתאים מידה הדבר יהיה להם נוח וקרוב למקום מגוריהם, ולא יצטרכו לנסוע לחנות רחוקה. כדאי להיערך ולהכין תקציב מיוחד לצורך קניית המתנה כדי למנוע התפזרות בין ההיצע הגדול של החנויות. מומלץ לבחור תכשיט קלאסי ויוקרתי.

מתי כדאי לקנות מתנה? האם לחכות לחתונה או להיערך קודם (מבחינת מבצעים וכדומה)?

מתנות של תכשיטי היהלומים הרבה פעמים מוענקות לכלה ולחתן לפני ערב החתונה עצמו, שכן מדובר במתנה אישית של אדם קרוב שרוצה להעניק באופן אישי מתנה מיוחדת. הרבה פעמים הכלה או החתן ישמחו לענוד ביום החתונה עצמו את המתנה. ולכן, מומלץ מראש להיערך ולקנות את המתנה ואף להעניק אותה קודם.

קולקציית טבעות אירוסין

רשת הבורסה לתכשיטים, הרשת הוותיקה ביותר בישראל, והמובילה את ענף תכשיטי היהלומים, מציעה את המבחר הגדול ביותר של טבעות אירוסין עשויות זהב ומשובצות יהלומים, בעיצוב בלעדי, בהתאמה אישית, באיכות הגבוהה ביותר ועכשיו לכבוד השקת הקולקציה החדשה ופתיחת עונת החתונות גם במבצע מיוחד של 40% הנחה על כל טבעות האירוסין ומתחייבת למבחר טבעות האירוסין הגדול בישראל – והכל MADE IN ISRAEL

רשת הבורסה לתכשיטים, משיקה בימים אלה את קולקציית טבעות האירוסין הגדולה. הקולקציה עוצבה על ידי מעצבי הרשת בהתאם לסטנדרטים ומגמות בינלאומיות והיא מיוצרת במפעלי הרשת ביש

ראל. בהתאם למגמות האופנה השולטות בעולם התכשיטים בכלל ובתחום טבעות האירוסין בפרט, הקולקציה כוללת מבחר של טבעות סוליטר משובצות עם יהלום במרכזן (יהלומים בגדלים שונים לפי בחירת הלקוח) בעיצובים שונים וגם עם יהלומים נוספים המשובצים בטבעת.

  • היהלומים באיכות הגבוהה ביותר במחיר המשתלם ביותר: רשת הבורסה לתכשיטים מתחייבת לשיבוץ ל-REAL DIAMONDS – יהלומים אמתיים טבעיים באיכויות הגבוהות ביותר ובמחירים אטרקטיביים במיוחד.
  • האיכות הגבוהה ביותר: הרשת מתחייבת לטבעות באיכות ובסטנדרטים הגבוהים ביותר כאשר לכל טבעת יהלום מצורף כרטיס אחריות מיוחד ליהלומים המשובצים בטבעת. בכרטיס תיאור מלא של היהלום, ניקיון, צבע ואיכות שהרשת מתחייבת אליהם. כיום, רק ברשת הבורסה לתכשיטים תוכלו לקבל כרטיס אחריות מיוחד שבו מצוינים כל פרטי האבנים המשובצים בתכשיט להם מתחייבת הרשת.
  • טבעות בהתאמה אישית: בכדי לשמור על האיכות המקסימלית של הטבעת, הטבעת היא טבעת חדשה לפי מידת האצבע הספציפית של הכלה ולא טבעת מהמדף אשר הוגדלה/הוקטנה. כל הטבעות מיוצרות באמצעים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר במפעלי הרשת בישראל, עוברות את מבדקי האיכות הקפדניים של הרשת וכן אישור מכון התקנים הישראלי.
  • טבעת אירוסין מהיום למחר: הרשת מציעה גמישות מקסימלית בהזמנות, כולל בטווחי זמן קצרים ביותר.

לרגל השקת הקולקציה מציעה הרשת 40% על מגוון ענק של טבעות אירוסין בעיצובים שונים.
את פריטי הקולקציה ניתן להשיג ב-15 חנויות הרשת ברחבי הארץ ובאתר הרשת www.thebursa.co.il

 

השארת תגובה