פשקוולים על רקע גיוס חרדים בגנותו של ראש אכ"א פוזרו במקום מגוריו

סערת גיוס החרדים. אמירות חמורות והשוואה להיטלר כנגד אלוף בצה"ל התגלו הבוקר ביישובו. שר הביטחון והרמטכ"ל הגיבו ובמשטרה כבר פתחו בחקירה.

האלוף-אלמוז.-צילום-שי-וקנין
האלוף-אלמוז.-צילום-שי-וקנין
>> בעל עסק? לחץ כאן לבניית אתר אינטרנט בחינם!

הבוקר (19.5.17 למניינם) פוזרו פשקוולים בגנותו של ראש אגף כח אדם בצה"ל – האלוף מוטי אלמוז. בפשקווילים, שמטרתם למנוע גיוס חרדים נכתב; "מוטי אלמוז ראש אכ"א, המוכר נשמתו בעבור בצע כסף. עד מתי תשרוף נשמות בני ובנות ישראל בכבשונות האוישוויץ – צבא השמד. דע לך ! (כך במקור ש.ו) כי אית דין ואית דיין. סופך יהיה מר כהיטלר וחבריו".

לאמירות המאוד חמורות הגיב שר הביטחון – אביגדור ליברמן: "ההסתה הקשה נגד ראש אכ"א אלוף מוטי אלמוז, וכלפי צה"ל, חייליו ומפקדיו – היא בלתי נסבלת ומהווה חציית כל קו אדום. אסור לנו להשלים עם תופעות מסוכנות שכאלו. אני קורא למשטרה ולפרקליטות למצות בנחרצות ובאופן מיידי את הדין עם העבריינים הללו. אני מעניק גיבוי מלא לאלוף אלמוז".

ראש המטה הכללי – רב אלוף גדי אייזנקוט שוחח עם האלוף אלמוז, הביע שאט נפש מהמתקפה עליו ואמר: "אני קורא לרשויות אכיפת החוק לפעול על מנת לשים ידם על על האחראים למעשה המכוער". עוד הבטיח הרמטכ"ל, כי מפקדי צה"ל וחייליו ימשיכו לפעול למען בטחון אזרחי ישראל ולא ירתעו מהתקפות כמו אלה.

האלוף מוטי אלמוז – ראש אגף כח אדם בצה"ל, הגיב גם הוא עצמו ואמר: "הפלג הירושלמי חושב שהוא מורם מהעם, פטור מהחוק וצריך לנקוט מולו יד קשה". עוד הוסיף ראש אכ"א; "הם חושבים שבעקבות הקישקושים האלה, נקבל החלטות". לבסוף ציין, "אין בעיה עם ביקורת, צה"ל לא חסין מביקורת. רק יש צורה ודרך. האמירות בכרזות חמורות ויש לגנותם".

כבר הבוקר דיווחו במשטרת המחוז הצפוני כי נפתחה חקירה בחשד להסתה.

כותב שורות אלה מבהיר כי ההתנגדות לגיוס היא של מיעוט מסויים במגזר החרדי ולא כולו שכן תורם בשירות צבאי, לאומי, אזרחי ותורני לעם ישראל.

תגובה אחת
 1. מכתב גלוי לכבוד כל מנהיגי מדינת איזראל
  קחו כל ילד ממאה שערים לצד וזה מה שתשמעו ממנו: אינני מאמין באלימות, אבל הגיע הזמן שנבין שאנחנו בנקודת הכרעה לגבי עתידה של קהילתנו הטהורה. ברגע שאני רואה את האלימות מהמשטרה אני מתחיל לחשוב שהמדינה היא מקום הרשע ביותר בעולם.

  וממשיך הילד: חברים זה מאוחר מידי, הציבור כבר הבין את כל השקרים שלכם. תתביישו לכם מדינת ישראל – רדיפת הדת כמו הגרמנים. ושכל דור ודור עומדים עלינו לכלותינו, וכליון רוחני יותר גרוע מגשמי, וכנודע שהציונים ימ"ש השמידו מעם ישראל יותר מכל עם אחר "מהרסיך ומחריבך " זו חציית גבול דתית וחברתית, שהחברה החרדית לא יכולה לקבל אותה. לשם כך צריך להפעיל את כל הכח להגדיל תורה ולהאדירה.

  עכשיו כך, כל זמן שהם לא לוקחים כסף מהמדינה יש להם זכות דמוקרטית לחנך את ילדיהם ולגלות להם את האמת המרה הזאת. ותחשבו טוב זה החינוך שמקבלים שמה שנות דור ודור, ואם נכנס שמה ציוני הוא יקבל צעקות וחפצים מהנוער כי הם עדיין בעיצומה של החינוך שאתה הציוני זה בדיוק הדבר שצריך לפחד ממנו שמה תעבירו אותו מדתו ח"ו. וחייבים להפגין נגדך וכו' לקדש שם שמים ברבים.

  אז עצתי עליכם משטרינו החזקה – רק על ילדים קטנים, תרפו, כי אף פעם לא תצליחו לשנות את המלל במאה שערים ובבית שמש .
  חוץ אם תקימו גטו ותשרפו את כל הגטו. ואם אין לכם החלטה זו שום דבר לא יעזור לכם. וכל התמונות יהיו לרעתכם כי שמה גם ילדים יכולים לתת לכם בעיטה במקום הנכון ואני כילד מאה שערים קיבלתי קורס איפה הכי כואב לשוטר ואיפה לשוטרת. בקיצור רק דבר אחד הרווחתם ביושר שעד עכשיו הילדים למדו תיאורתית ועכשיו נתעורר כולנו עכשיו כאשר חלילה יהיה מאוחר מידי. וכו'…….

  אפילו ח"כ תמר זנדברג (מרצ) הגישה הצעה לדיון דחוף באלימות המשטרתית בשכונת מאה שערים בירושלים.

השארת תגובה