לכבוד הקיץ: מחדשים ומשמרים את רהיטי הגן והמעקה

האקלים הישראלי רווי השמש מציב אתגרים לא פשוטים לאלמנטים ממתכת כמו גדרות, שערים, מעקות, ריהוט גן ועוד • טיפים לצביעה נכונה והמלצות לשמירה מפני חלודה ודהיית צבע

לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

מלבד השמירה על המראה החיצוני, חשוב במיוחד להגן עליהם מפני חלודה. החלודה פוגעת בחוזק של האלמנטים, ויכולה לגרום ל'פירוק' של המתכת עד כדי כך שהמתכת הופכת פריכה ושבירה. כן, גם מתכת יכולה להישבר, כשהיא לא מוגנת היטב.

כדי להבטיח שהמתכת תישאר מוגנת ויציבה ותיראה חדשה לאורך שנים, חשוב לבחור בצבע מתאים, שיכול להתחבר ישירות למתכת ולעיתים אפילו ישירות לחלודה קלה, שמבטיח הגנה ומונע היווצרות חלודה לאורך זמן.

קבלו מספר טיפים לשימוש בצבעי המרטון:

  • לפני תחילת הצביעה מומלץ להכין את האזור לצביעה – להניח את הרהיט על גבי ניילון או ניירות עיתונים כך שאזור הצביעה לא יתלכלך, להסיר או לעטוף במסקינטייפ חלקים שאיננו רוצים שייצבעו [ידיות וכד'].
  • וודאו כי השטח הנצבע נקי ויבש. הסירו כל שומן ולכלוך וכן חלודה רופפת, קשקשי מתכת וכל חומר זר אחר בעזרת מברשת פלדה ונייר לטש.
  • נקו מאבק את הפריט אותו אתם מבקשים לצבוע
  • חשוב לבחור צבע איכותי, אל תחסכו, צבעו 2 שכבות מלאות של צבע המרטון.
  • במידה ויש חלודה קשה שחדרה לעומק, יש להשתמש בממיר חולדה  ורק לאחר מכן לצבוע בעזרת המרטון.

סדרת המרטון של טמבור פותחה בדיוק למטרה זו, תוך הקפדה על התאמה לאקלים הישראלי. המרטון מבטיח עמידות לאורך שנים ומתאים לצביעה ישירה על חלודה, וכן לצביעה על כל סוגי המתכות כולל ברזל מגלוון. בסדרת המרטון שלושה מוצרים, בהתאם לסוג המראה אותו אתם רוצים לתת למתכת: מראה חלק בעל ברק משי, מראה מתכתי רקוע בעל ברק משי, מראה מתכתי מחוספס בעל נצנוץ עדין.

זה הזמן להחזיר למרפסת ולגינה את הדרה, לייעוץ: מומחי טמבור מחכים לכם בבית טמבור, ברח' מבצע קדש 56 בני ברק

השארת תגובה