שלדון אדלסון ייחקר בתיק 2000 לאחר שהובהר: אינו חשוד בפרשה

'תיק 2000' המוכר כפרשת 'מוזס', ממשיך להסתעף וטרם ברור כיצד תתפתח העלילה מבחינת ראש הממשלה – כזכור בהקלטות שתיעד רה"מ בפגישותיו עם מו"ל 'ידיעות' נשמעו השניים מנהלים מו"מ מפוקפק המעלים חשד לקבלת טובות הנאה

נתניהו
נתניהו

התפתחות בפרשת 'נתניהו-מוזס' או אם תרצו 'תיק 2000'.

הערב דווח, כי איש העסקים שלדון אדלסון ורעייתו שצפויים לנחות בישראל לקראת סוף השבוע, נענו לפניית אנשי להב 433 והביעו את נכונותם לתת עדות במשטרה בכל הנוגע לפרשת 2000.

לפי הדיווח ב'גלובס', הרי שהסכמתם של השניים להעיד התקבלה רק לאחר שהובהר להם באופן חד-משמעי כי הם אינם חשודים בשום עבירה, והכוונה היא לגבות מהם עדות בתיק 2000 בלבד, אלא אם יתברר כי בידי המשטרה יש מידע שקושר את אדלסון לתיק 1000 – דבר שככל הידוע אינו עומד על הפרק.

כזכור, בהקלטות שתיעד רה"מ במהלך פגישותיו הסודיות עם מו"ל 'ידיעות' נשמעו השניים כמי שמנהלים משא ומתן לסגירת מוסף 'סוף השבוע' של החינמון 'ישראל היום' בתמורה להפסקת המתקפות החוזרות ונשנות נגד רה"מ ורעייתו ב'עיתון של המדינה'.

כמו כן, בהקלטות נשמעים השניים כמי שמכנים את אדלסון בשלל כינויים שאינם מרנינים, כמו "הג'ינג'י" ועוד. גם רעייתו מרים תמסור עדות, שכן היא זו שעוסקת בפועל בענייני "ישראל היום".

השארת תגובה