ההדלפות אושרו: אמאזון אכן משיקה מכשיר שליטה חדש

כפי שפרסמנו, אמאזון אכן משיקה מכשיר Echo חדש עם תצוגה ויש לו מספר דברים מעניינים

תוכלו לעקוב אחר התינוק או לשוחח עם איש הקשר מכל מקום
תוכלו לעקוב אחר התינוק או לשוחח עם איש הקשר מכל מקום
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

לפני מספר ימים פרסמנו את ההדלפה של מכשיר הEcho החדש של אמאזון, ואכן, אמאזון הכריזה ביממה האחרונה על מכשיר השליטה מבוסס הבינה המלכותית בעל התצוגה – "Echo Show", המערכת מחליפה את מערכת "Echo" הקודמת וחסרת המסך שלה.

ההוספה של תצוגה (תומכת מגע) משנה את התמונה (מילולית), ונותנת מגוון עצום של מאפיינים נוספים כגון: השתמשות במכשיר כתמונה (או מצגת) לנוי, הצגת המילים של השיר המנוגן, לגשת לווידאו ממצלמות מבוססות WI-FI ע"י פקודה קולית פשוטה כמו "אלקסה, הראי לי את הדלת הראשית". ועוד ועוד.

ישנה אפשרות להפעיל שיחת ווידאו ספונטנית בשם "Drop In", כלומר – להגדיר רשימה של אנשי קשר קרובים אשר יכולים להתקשר אליכם בשיחת ווידאו, ייתנו לכם 10 שניות לדחות את השיחה או להעביר אותה למצב קולי בלבד. במידה ולא – שיחת ווידאו תתחיל ביניכם. הדבר שימושי ביותר כאשר מדובר בזקנים ואנשים הדורשים פיקוח.

המפרט הטכני כולל מסך בגודל 7.4 אינטץ', מצלמת 5 מגה-פיקסל, שני רמקולי סטריאו, מעבד אינטל Atom x5-Z8350. וכולל תמיכה באפליקציית "אלקסה" ("Alexa") הזמינה גם באנדרואיד, IOS, ומכשירים מבוססי "Fire" לשם שליטה במכשיר מרחוק ושינוי הגדרות לדוגמא. המכשיר שוקל 1.13 קילו ומימדיו 7.4 על 7.4 על 3.5 אינטצ'ים.

Echo Show ישוחרר ב28 ליוני במחיר של 229 דולר, או 360 דולר לזמן מוגבל במידה וקונים שניים.

השארת תגובה