איזה משקה יעזור למתחילים דיאטה אחרי החגים?

אחרי החגים זו התקופה הטובה ביותר לחזור למשטר תזונתי בריא ולרדת במשקל • את הקלוריות כדאי לקבל מהאוכל, לא משתייה והקפיד לשתות משקאות דלי-קלוריות בלבד • כמה קלוריות ישנן בכוס הקפה שלכם ובמשקאות המתוקים?

לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

"אנשים רבים לא מזהים את תחושת הצמא בזמן ועלולים להתייבש". מסבירה יעל דרור דיאטנית קלינית ופיזיולוגית, "אחת הבעיות בזיהוי תחושת הצמא, היא שיש אנשים המפרשים בטעות את תחושת הצמא כרעב. כתוצאה מכך הם אוכלים הרבה, אך מרגישים לא רגועים כי בעצם לא ספקו לגוף את צרכיו האמתיים. אחת ההמלצות החשובות ביותר בזמן דיאטה ובכלל במצבי חום סביבתי היא קודם כל לשתות. לבחון האם אנו נרגעים על ידי השתייה או שגופנו צריך דבר אחר. בהרבה מקרים שתייה עם טעמים (גם דיאט) יכולה לפתור צורך באוכל או רעב לא מוסבר, שיכול בעצם לבטא צמא".

קפה המבוסס על חלב יכול להכיל כמות נכבדה של קלוריות. חלב שלושה אחוז מכיל 57 קלוריות ל – 100 מ"ל וחלב אחוז אחד מכיל 41 קלוריות ל- 100 מ"ל. כאשר אנו מזמינים במסעדה או בבית קפה, הפוך בכוס גדולה (330 מ"ל), אנחנו מגיעים בקלות יכולים לכמעט 200 קלוריות, וזה ללא חישוב הסוכר (כל כפית סוכר מכילה 20 קלוריות). גם נס ק

פה ביתי המבוסס על חלב, יכול להכיל כמות גדולה של קלוריות. מיץ מכיל בממוצע 45 קלוריות ב- 100 מ"ל. כוס סטנדרטית שמכילה 200 מ"ל, מכילה 90 קלוריות. כמות זו גדולה יותר מהכמות הנמצאת בפרוסת לחם רגיל או בשתי פרוסות לחם קל. אם כבר שותים מיץ, מומלץ לשתות נקטר המחייב את היצרן לכלול לפחות 40 אחוזים פרי. משקה קל מכיל לפחות עשרה אחוזים פרי. השאר- מים וחומרים אחרים (צבע, טעם, משמר). גם מיצים סחוטים טבעי שהכנתם בעצמכם, מכילים כמות דומה של קלוריות. כוס מיץ תפוזים, לדוגמה, יכולה להגיע בקלות ל-120 קלוריות.

משקה קל דיאט תפוזים של מותג המשקאות טריפ, ירענן לכם את הקיץ ויעזור לכם לחזור למשקל הרצוי ולשמור על הגזרה. דיאט תפוזים, הצטרף בחודשים האחרונים לסדרת המשקאות הקלים של טריפ, לצד שמונת הטעמים האקזוטיים הנוספים של הסדרה – תפוזים, מנגו, אפרסק, תות-בננה, ענבים, תפוחים ואגס-תפוח ודיאט אשכוליות.

אבראו, רוקח הטעמים של טריפ מברזיל, יצר את המשקאות החדשים תוך שימוש בפירות טרופיים ואקזוטיים העסיסיים ביותר הגדלים בברזיל ומהם מכינים את המיצים הטובים בעולם ויחד עם יוצרים שילוב מטריף.

טריפ פלוס מביאה את הטעם הברזילאי המטריף לישראל והמשקאות כוללים רכיבי פרי טבעי מהטובים ביותר מברזיל ודרום אפריקה. סדרת משקאות טריפ פלוס מבוסס על מתכון מופחת סוכר, כאשר סדרת משקאות הדיאט של טריפ בטעמים המפנקים מופחתת קלוריות וללא תוספת סוכר כלל! המשקאות מכילים רכיבי פרי.

 


 

השארת תגובה