נעצר בחור ששדד מכשיר פלאפון וגרם לפציעה קשה למוכר

בתום פעילות חקירתית במישור הגלוי והסמוי, עצרו שלשום שוטרי משטרת ישראל, בחור תושב באר שבע בחשד כי במהלך עסקת ״קניית״ פלאפון לכאורה ובעת שנמלט מהזירה גרם לפציעתו הקשה של המוכר, סטודנט תושב המרכז שפונה לסורוקה במצב קשה לדברי גורמי רפואה. רכבו של החשוד נתפס וביום שישי האחרון, ובמהלך החקירה קשר עצמו לחשדות, והובא בפני שופט שהאריך את מעצרו בשבעה ימים.

ניידת משטרה. צילום: משטרת ישראל
ניידת משטרה. צילום: משטרת ישראל
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

ביום רביעי האחרון, בשעה 22:00 לערך התקבל במוקד 100 של המשטרה, אירוע תאונת פגע וברח באיזור אוניברסיטת בן גוריון בנגב בבאר שבע.

מחקירה ראשונית של סיירים וחוקרים שהגיעו לזירה ולבית החולים, עלה כי לא מדובר בתאונת פגע וברח אלא ככל הנראה בשוד פלאפון. עוד עלה שסטודנט תושב המרכז כבן 25, נפגש עם אדם אשר ביקש לרכוש ממנו את טלפון סלולארי שלו, לאחר שהאחרון ראה מודעה ביד 2 ובמהלך הפגישה ה"קונה" נכנס לרכבו עם מכשיר הפלאפון בידיו והחל בבריחה.

בתגובה, הסטודנט נתלה על דלת המכונית בנסיון לעצור את הרכב ונפגע בעת שהרכב עלה על אי תנועה ופונה לבית חולים סורוקה במצב קשה, לדברי גורמי רפואה. משטרת ישראל פתחה בחקירה במישור הגלוי והסמוי וביום שישי האחרון 28.4.17, עצרו חוקרי ובלשי המשטרה את החשוד תושב באר שבע בשנות העשרים לחייו, אשר במהלך החקירה קשר עצמו לאירוע ובתום החקירה הובא בפני בית משפט, רכבו נתפס ובהמשך תבקש המשטרה לחלטו.

מעצרו של החשוד הוארך בשבעה ימים.

אמש, בתום פעילות מודיעינית, נתפס הפלאפון שנשדד בדירת מגורים בבאר שבע כאשר לדבריו של בעל הדירה, קנה את הפלאפון לפני מספר ימים. הנ"ל עוכב לחקירה בתחנת באר שבע והיום מתעתדים חוקרי המשטרה להשיב את הפלאפון לבעליו אשר עדיין מאושפז בבית חולים סורוקה.

השארת תגובה