גלריה: תולדות אברהם יצחק ב'כפר הנופש ברדיטשוב'

האדמו"ר מתולדות אברהם יצחק שיצא בתחילת השבוע לשהות בברדיטשוב, לקראת שבת התאחדות של בחורי ישיבת תולדות אברהם יצחק, סייר היום בכפר נופש חדש סמוך לעיר ברדיטשוב, כפר המשתרע על פני דונמים רבים ומצוי בבעלותו של ישראל רובין יו"ר הכנסת אורחים 'אש"ל רבי לוי יצחק'

עכשיו באשדוד: דירה החל מ-1.100.000 ש"ח

לקראת פתיחת כפר הנופש בחסות הכנסת אורחים "אש"ל רבי לוי יצחק" נפש האדמו"ר מתולדות אברהם יצחק וסייר בתחומי כפר הנופש

הכנסת האורחים 'אש"ל רבי לוי יצחק' מצוי אל מול ציונו של בעל הקדושת לוי בברדיטשוב ומהווה הפתרון היחידי בברדיטשוב לכל המבקש לשהות במרחק דקת הליכה וסמוך לציון קודשו של סניגורן של ישראל. בצמוד להכנסת אורחים פועל הקאווע שטיבל המאפשר שתיה חמה ושירותי נוחיות 24 שעות ביממה לכל הפוקדים את הציון הקדוש.

השבוע הגיע האדמו"ר מתולדות אברהם יצחק להכנסת האורחים, ועלה לגג בניין בית החולים הסמוך על מנת להשקיף ולהתפלל אל מול הציון, מאחר שהאדמו"ר הינו כהן שאסורה עליו הכניסה לבית העלמין.

היום הגיע כאמור האדמו"ר לכפר הנופש המצוי סמוך לברדיטשוב, שם סייר בליוויו של ישראל רובין יו"ר הכנסת האורחים 'אש"ל רבי לוי יצחק' בתוככי יער קסום בכפר הנופש. כפר הנופש צפוי לשמש כבר בקרוב קבוצות גדולות ומכיל כ-400 מקומות, לקבוצות שיבקשו לשהות בשבת התאחדות סמוך לעיר ברדיטשוב, ויפעל בחסות הכנסת אורחים 'אש"ל רבי לוי יצחק' ובאירוח ברמה גבוהה. במשך למעלה משעה סייר האדמו"ר בתחומי כפר הנופש וביער, ושוחח באריכות עם אנשי פמלייתו ועם יו"ר הכנסת האורחים ישראל רובין. גם מחר צפוי האדמו"ר להגיע ולפקוד את הכפר. "כבר זמן רב כ"כ לא היה לאדמו"ר הזדמנות להלך בשבילי הפסטורליה והדבר נחוץ מאד לבריאותו בעיקר בשל בעיות הלב" הודו בני ביתו של האדמו"ר ליו"ר הכנסת האורחים ישראל רובין.

לשבת הגיעו תלמידי ישיבת תולדות אברהם יצחק לאוקראינה לשבות בצל רבם בברדיטשוב.

השארת תגובה