האופנוען מסרטון הפרובוקציה: "הוכמן ביקש, לא חשבנו"

בשיחה עם 'כל הזמן', סיפר רוכב האופנוע שתועד בסרטון הפרובוקציה של 'רשת', כיצד ביקש מהם הכתב גיא הוכמן לעשות "קטע עם האופנוע בשביל מערכון סאטירי".

הכתב המותקף, צילום: רשת
הכתב המותקף, צילום: רשת
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

סערה ב'רשת': חשיפת 'כל הזמן' על סרטון ההסתה והפרובוקציה המפוברק של כתב 'רשת' גיא הוכמן, ממשיכה להסעיר את הרשת, וכעת מתברר כי מי הוכמן "עבד" על הצעירים שתועדו שוברים את דגל ישראל.

בשיחה עם 'כל הזמן' סיפר נהג האופנוע שתועד בסרטון יחד עם חברו כמי שחוטף את הדגל מידיו של הוכמן ושובר אותו, כיצד התנהלו הדברים: "נסעתי עם חבר על האופנוע ברחוב חזו"א פינת נחמיה בבני ברק, ראיתי התגודדות של אנשים וצלמים בצד, חבר שלי מכיר את הוכמן והתחיל לדבר איתו, והוכמן ביקש בוא תעשו קטע עם האופנוע בשביל מערכון סאטירי, לא חשבתי והסכמתי".

הרוכב האופנוע הוסיף: "רק היום כשראיתי את הסרטון הבנתי מה עשיתי ואני מתחרט שלא חשבתי לפני ששברתי את הדגל, אם הייתי חושב, הייתי מבין שהעיתונאי רוצה להשתמש בי כדי לבייש את המגזר שלי".

כזכור, מוקדם יותר נחשף ב'כל הזמן' כי הסרטון שפורסם באתר 'רשת' ובו נראים צעירים חרדים שוברים את דגל ישראל הוא פרובוקציה מבויימת.

ח"כ יגאל גואטה הגיב לדברים וקרא לפטר את הוכמן.

תגובה אחת
  1. זיוף ברור, צועק "שיקצע" בלי קשר כי הוא לא יודע מה זה. כנראה גם זריקת הביצים שקר, שבר ביצים על הרצפה וצילם. הרבה יותר חמור מ"הסתה".

השארת תגובה